• Egzamin na kartę rowerową

• 17.06.2024 11:45
      • W czerwcu swoje pierwsze uprawnienia do kierowania rowerem uzyskało blisko stu uczniów klas czwartych. Uczniowie przez cały rok szkolny na lekcjach techniki przyswajali wiedzę z zakresu bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym, by móc przystąpić najpierw do części teoretycznej, a następnie części praktycznej egzaminu.
      • W części teoretycznej przyszli rowerzyści zmagali się z testem wiedzy, który dotyczył pieszych i rowerzystów w ruchu drogowym. Część praktyczna egzaminu odbyła się na miasteczku ruchu drogowego, gdzie umiejętność jazdy na rowerze zgodnie z przepisami, sprawdzana była przez nauczycieli uczących techniki.

Wszystkim, tym którzy zdali egzamin, serdecznie gratulujemy ich pierwszego prawo jazdy!

Opracowała:
        Marta Jaroszewska