• Wycieczka 1a i 1f do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

• 05.06.2023 15:44
        • 8 maja 2023 r uczniowie z klas 1a i 1f wybrali się wraz z nauczycielami na wycieczkę do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Dzieci oglądały starodawną wioskę, domy, zagrody i zwierzęta. Chętnie słuchały opowieści o życiu w dawnych czasach. Uczniowie wzięli udział w lekcji kaligrafii, która odbyła się w Muzealnej Szkole.
        • Egzamin ósmoklasisty 2023

• 24.05.2023 08:41
        • Dziś pierwszy dzień zmagań uczniów z egzaminem klas ósmych. Uczniowie sprawdzą swoją wiedzę z języka polskiego, następnie z matematyki i języka obcego. Egzamin potrwa do czwartku 25 maja.
          Wszystkim ósmoklasistom życzymy powodzenia. Dacie radę!
        • Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem operowym

• 19.05.2023 13:11
        • W środę 17 maja 2023 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie ze światowej sławy tenorem, Panem Witoldem Matulką. Nasz gość opowiedział o swojej pracy artystycznej, m.in. o początkach swojej kariery i kulisach sławy. Podzielił się także wspomnieniami ze swoich występów scenicznych oraz zaśpiewał kilka utworów, czym zachwycił publiczność.
        • Wycieczka klasy 5a i 5f do Zamku w Liwie

• 11.05.2023 11:31
        • Dnia 28 kwietnia uczniowie klasy 5a i 5f wybrali się na całodniową wycieczkę do Zamku w Liwie. Swoją wizytę rozpoczęli od lekcji muzealnej „Starożytny wehikuł czasu- historia pisma”. Uczestnicy poznali historię pisma- jego wynalezienia i zmian jakie przechodziło na przestrzeni tysiącleci. Spróbowali także własnych sił w pisaniu stalówką po czerpanym papierze.