• Ciekawa lekcja chemii

• 02.11.2023 14:20
        • Tęczę w probówce? Jak zamknąć takie zjawisko w tak małym naczynku? Ten kolorowy eksperyment wymaga czasu, ale warto się potrudzić, ponieważ efekt jest zaskakujący!
        • Z ucztą na Olimpie! - Klasa 5d w roli bogów greckich

• 02.11.2023 09:47
        • Dnia 23 października sala nr 38a przemieniła się w górę Olimp! Kto powiedział, że omawianie lektury szkolnej musi być nudne? Nic bardziej mylnego! Uczniowie klasy 5d coś o tym wiedzą. Na podsumowanie omawiania „Mitologii” Jana Parandowskiego piątoklasiści wcielili się w wylosowane wcześniej postacie z mitów.
        • Święto Szkoły Podstawowej nr 366

• 24.10.2023 14:48
        • 20 października był dniem szczególnym w naszej szkole. W tym dniu pierwszoklasiści przeżywali niezwykłą uroczystość, jaką jest ślubowanie. Przy udziale Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców, uczniowie klas pierwszych zostali włączeni w poczet społeczności uczniowskiej.