• Lekturowe lapbooki w klasach szóstych

• 24.10.2023 12:07
        • W ramach innowacyjnego spojrzenia na pracę z lekturą, uczniowie klas: 6b, 6f i 6h pod opieką pani Wiolety Zawistowskiej przygotowali lapbooki, dotyczące poznanej ostatnio lektury pt. „Hobbit, czyli tam i z powrotem". Lapbook to obrazkowa mapa myśli, na której umieszcza się informacje na dany temat. Wyglądem przypomina książkę z mnóstwem sekretów.
        • SPOTKANIA AUTORSKIE Z WALDEMAREM CICHONIEM

• 18.10.2023 12:35
        • W miniony czwartek naszą szkołę odwiedził Waldemar Cichoń, autor lektury „Cukierku, Ty łobuzie!”.
          Pisarz spotkał się z uczniami wszystkich klas 0-3.
          Dzieci mogły wysłuchać zabawnych historii o tytułowym Cukierku, posłuchać ulubionych fragmentów z książek autora, a także zadawać mu pytania.
        • Festiwal Nauki - Klasa III d odkrywa kolory na nowo

• 10.10.2023 12:45
        • Dnia 27 września uczniowie klasy IIId uczestniczyli warsztatach organizowanych przez PAN Muzeum Ziemi w ramach Festiwalu Nauki. Zajęcia odbyły się pod hasłem: Odkryj kolory na nowo, podczas których dzieci poznały świat wielobarwnych minerałów i produkowanych z nich pigmentów.
        • Na szkle malowane - klasa III d w Muzeum Etnograficznym

• 10.10.2023 11:48
        • Dnia 6 października 2023 r.  klasa III d odwiedziła  Muzeum Etnograficzne. Podczas lekcji muzealnej dzieci wysłuchały historii powstawania obrazów malowanych na szkle. Poznały również technikę wykonania takiej pracy i samodzielnie wykonały swój obraz.
        • Dzień Tabliczki Mnożenia w klasach 1-3

• 09.10.2023 15:53
        • Dnia 6 października 2023 r.  obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji uczniowie kl. 1-3 mieli możliwość  wzięcia udziału w matematycznej zabawie. Zarówno młodsi jak i starsi z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem przystąpili do wykonania działań na mnożenie oraz do rozszyfrowywania matematycznego hasła.