Harmonogram
wydarzeń i uroczystości w roku szkolnym 2023/24 - II okres
15 – 28 stycznia
Ferie zimowe
29 stycznia 2024
Początek II okresu
7 lutego
Bal karnawałowy klas 0-3 _ hala BOS
8-9 lutego
Dyskoteka walentynkowa klas 4-8
16 lutego (piątek)
Turniej Piłki Halowej im. Bartka Jasiukiewicza
26-27-28 lutego (poniedziałek, wtorek, środa)
Rekolekcje wielkopostne
26 marca (wtorek)
Rada pedagogiczna śródokresowa
Zebrania z rodzicami, dyżury nauczycieli
5 kwietnia
Przegląd Małych Form Teatralnych i Artystycznych
28 marca - 02 kwietnia
28,29 marca (czwartek piątek.), 02 kwietnia (wtorek)
Wiosenna przerwa świąteczna
Dyżury opiekuńcze
Koniec kwietnia
Spotkanie z rodzicami kandydatów do klas VII dwujęzycznych
Koniec kwietnia
Spotkania z rodzicami oddziałów przedszkolnych – omawianie gotowości szkolnej dzieci
Maj
Test umiejętności trzecioklasisty
Testy kompetencji przedmiotowych – klasy 4-7 (j. polski, matematyka, j. angielski)
1 i 3 maja
(środa i piątek)2 maja (czwartek)
Święta narodowe
Dyżur opiekuńczy
12 maja (niedziela)
Zawody pływackie dla dzieci z niepełnosprawnościami.
Piknik Integracyjny
14-15-16 maja
(wtorek – środa – czwartek)
Egzamin ósmoklasisty
17 maja 2024 (piątek)
Bal ósmoklasisty
22 maja (środa)
Rada pedagogiczna,
zebrania z rodzicami i dyżury nauczycieli:
Rodzice klas VII SP – spotkanie w sprawie egzaminu na koniec SP
Wystawienie i omówienie proponowanych ocen rocznych, zapoznanie rodziców ze wszystkimi proponowanymi ocenami.
30 maja (czwartek) -
31 maja (piątek)
Boże Ciało
Dyżur opiekuńczy
10-12 czerwca
Egzamin ósmoklasisty - termin dodatkowy
13 czerwca (czwartek)
Wystawienie ocen rocznych w Librusie – do godz. 17.00.
18 czerwca (wtorek)
Rada Pedagogiczna związana z klasyfikacją
19 czerwca (środa)
Rada Pedagogiczna – zatwierdzenie klasyfikacji
18- 19 czerwca
(wt., śr.)
Turniej sportowy, edukacja kulturalna, gry terenowe
20 czerwca (czwartek)
8.00- 13.00
Spotkania uczniów z wychowawcami i nauczycielami –wyjścia/wycieczki
21 czerwca (piątek)
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24
12.00- 13.00 – klasy VII i VIII
13.15 – 14.15 – klasy IV, V, VI
14.30 - Klasy „0”- III
Dni wolne od zajęć dydaktycznych:
2 maja (czwartek)
14-16 maja (wtorek, środa, czwartek) - egzamin ósmoklasisty
31 maja (piątek)
Dyżury opiekuńcze
28- 29 marca - czwartek, piątek
02 kwietnia – wtorek
2 maja - czwartek
31 maja - piąteki