• ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM - POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

• Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XIII edycji ogólnopolskiego konkursu Sprzątanie Świata 2019. Konkurs polega na zebraniu starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne.
        • Klasy 2a i 2d oraz edukacja filmowa w Kinie Muranów

• Klasy 2a i 2d rozpoczęły już udział w programie edukacji filmowej.
            17 października 2019 roku odbył się pierwszy seans w ramach cyklu "Filmowe sekrety" programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. W Kinie Muranów zaprezentowano film pt. Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms".

• Dzieci grają dla dzieci - Mówimy STOP dla hejtu wśród rówieśników

• Klasy 2d i 3c uczestniczyły w bardzo ważnym wydarzeniu. W Teatrze Capitol obejrzały musical "Friends", który poruszał problem braku zrozumienia w grupie rówieśniczej. Motto płynące z przedstawienia to tolerancja i akceptacja ponad podziałami.

• Wyniki konkursu „Kasztanowe ludki”

• Miło nam poinformować, że laureatami konkursu zostały następujące osoby:

• Zajęcia plastyczne w świetlicy

• Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z pracami plastycznymi świetlic 119 i 217.

• Święto chleba

• W naszych świetlicach obchodziliśmy dzień chleba. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się z jakich produktów pieczemy chleb oraz co możemy dodać aby wzbogacić i urozmaicić jego smak.

• Dzień Patrona

• 16 października w naszej szkole jest dniem szczególnym. Wspominamy wtedy naszego Wielkiego Patrona- Jana Pawła II.  Przypominamy sobie najważniejsze wydarzenia z życia Papieża, poznajemy jego wielkie osiągnięcia ale...udowadniamy też, że wielki Jan Paweł II był małym, ciekawym świata Lolkiem.

• Ślubowanie klas I

• 16 października 2019 r. w 41 rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową  papieża Polaka odbyło się na Strumykowej ślubowanie klas pierwszych.

• Ochrona fizyczna osób i mienia

zamieszczamy dokumenty do złożenia dotyczące oferty na ochronę fizyczną osób i mienia w Szkole Podstawowej nr 366 w Warszawie.

• Lekcja przyrodnicza w 3a

• W poniedziałek 7 października uczniowie klasy 3a gościli pana Borysa, który brał udział w badaniach prowadzonych przez Państwową Akademię Nauk na Stacji Polarnej na najbardziej wysuniętej na północ zamieszkanej wyspie świata - Spitsbergen.

• Święto Narodowe Hiszpanii

• Co roku 12 października obchodzone jest Święto Narodowe Hiszpanii, nazywane również Dniem Odkrycia Ameryki, Dniem Kolumba czy Dniem Hiszpańskości. Obchodzone również w innych krajach jako Dzień Świata Hiszpańskiego lub Dzień Rasy Hiszpańskiej czy Dzień Kolumba.

• Warzywniaki w 2a

• Jesień wcale nie musi byc szara i ponura. Popatrzcie co wyczarowaly dzieci z klasy 2asmiley

• Zajęcia w Bibliotece Publicznej

• W bieżącym roku szkolnym, podobnie jak w poprzednim, dzieci przebywające w świetlicy wraz z wychowawcami mają możliwość korzystania z zajęć organizowanych w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr IV przy ulicy Antalla 5.
        • Pola Nadziei - Żonkile 2019

• Przy pięknej pogodzie i z niewielką pomocą :) Wolontariuszy, we wtorek 15 października posadziliśmy 100 cebulek żonkili na naszym szkolnym POLU NADZIEI.
        • Uczymy programować dzieci z wykorzystaniem Ozobota

• Obecny tydzień akcentuje bezpieczne poruszanie się po drogach. Zadaniem dzieci było nakreślenie trasy dla Ozobota z Domu do Zoo.
        • Uroczystość Święta Szkoły

16 października 2019 r. (środa) w dniu 41 rocznicy wyboru na papieża patrona szkoły odbędzie się na Strumykowej święto szkoły. W załączniku znajdą Państwo dokładny harmonogram uroczystości.

• INFORMACJA NA TEMAT POTENCJALNYCH ZAGROŻEŃ ZWIĄZANYCH ZE STOSOWANIEM ELEKTRONICZNYCH PAPIEROSÓW

przekazujemy informację przygotowaną przez Głównego Inspektora Sanitarnego przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej na temat potencjalnych zagrożeń związanych z elektronicznymi papierosami.

• Dzień Edukacji Narodowej

Informujemy, że dzień 14 października 2019 r. – Dzień Edukacji Narodowej jest w Szkole Podstawowej Nr 366 dniem wolnym od zajęć edukacyjnych.   W tym dniu zostały wyznaczone w szkole dyżury opiekuńcze w godzinach  8.00 - 17.00.

• Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie

• Dziś rozpoczynamy w naszej szkole „Tydzień z dysleksją”. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją na temat dysleksji, która znajduje na stronie internetowej szkoły. Zachęcamy również do przeczytania ciekawostek porozwieszanych na korytarzach.

• Uczymy programować dzieci z wykorzystaniem Ozobota

• Dzieci ze świetlicy nr 118 rozpoczęły zajęcia programowania. Wydarzenie ma charakter cykliczny. Każdego tygodnia akcentujemy inny temat. Obecnie jest to cykliczność dni tygodnia.