• Warsztaty fotograficzne Va

• 27 lutego klasa Va udała się na warsztaty fotograficzne do Pałacu Kultury i Nauki . Uczniowie zostali zapoznani z historią fotografii oraz z pracą fotografa artysty.
        • Najpiękniejsza maska karnawałowa - konkurs

• Pod koniec lutego w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas 0-3 pt.: „Najpiękniejsza maska karnawałowa”. Napłynęło do nas wiele pięknych prac, z których bardzo ciężko było wybrać laureatów konkursu, ale się udało!

• Dzień Kobiet

• Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.

• REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE A.D. 2020

Rekolekcje wielkopostne
            w Szkole Podstawowej nr 366 odbędą się w dniach:
            9-11 marca 2020 r. (poniedziałek – środa) w kościele pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu, ul. Strumykowa 25 według następującego  harmonogramu: 9.45-10.30 (3 godz. lekcyjna) – klasy 4-811.40-12.25 ( 5 godz. lekcyjna) – klasy 1-3

• Kolorowe bransoletki

• Dnia 28 lutego w świetlicy szkolnej dzieci miały okazję rozwijać zdolności manualne poprzez wykonanie kolorowych bransoletek metodą warkoczykową. Tempo i czas pracy były błyskawiczne, a efekty przyniosły pożądaną satysfakcję.

• Klasy 2j, 3a i 3b na wycieczce w Muzeum Historycznym w Legionowie

• 25 lutego klasy 2j, 3a i 3b wybrały się na wycieczkę do Muzeum Historycznego w Legionowie. Uczniowie uczestniczyli w lekcji muzealnej pt. W krainach lodu i książek - rzecz o Alinie i Czesławie Centkiewiczach, znanych pisarzach i polarnikach, a także byłych mieszkańcach Legionowa.

• Informacja dla powracających z Północnych Włoch

Zgodnie z informacją Głównego Inspektora Sanitarnego z 24 lutego 2020 roku: ,,Na chwilę obecną, nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów Północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych oraz zamykanie szkół.”

• Warsztaty kulinarne 5a

• Klasa Va uczestniczyła w warsztatach kulinarnych - samodzielnie robię pizzę. Zajęcia były bardzo atrakcyjne, ponieważ oprócz wykonania pizzy każdy uczestnik mógł skonsumować swoją pizzę.
        • Turniej szachowy Gramy dla Szymona

• Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na charytatywny turniej szachowy "Gramy dla Szymona", który odbedzie się 1 marca 2020 r. (niedziela) o godz. 10:00 w w Szkole Podstawowej w Skrzeszewie.
        • Światowy Dzień Powolności

• 25 Luty to Światowy Dzień Powolności, więc zamiast stresować się sprawdzianem, który dzisiaj masz, albo biegać po szkole szukając swojej sali na zastępstwo, skuś się na wooolne
            chodzenie po szkole i szukanie memów!

• Walentynkowo w świetlicy 118

• Dzieci ze świetlicy rozmawiały o uczuciach i towarzyszących Im emocjach. Dzieliły się spostrzeżeniami na temat tego święta, opowiadały o osobach, które lubią i kochają. Wspólnie wykonały walentynkowe serca, w których każdy mógł sobie zrobić zdjęcia z wybraną przez siebie osobą.  Zajęciom towarzyszyło dużo radości.

• Świetlica folklorystycznie

• Taniec jest formą, która przynosi dzieciom radość. W tańcu dziecko spontanicznie reaguje na elementy muzyki ruchem w postaci różnych kroków, zwrotów, przytupów i figur.  Ruch z muzyką stanowi  ważny czynnik dla rozwoju estetycznego, fizycznego i umysłowego oraz relaksu dla dzieci.
        • Bajkoterapia w świetlicy szkolnej

• Bajki mogą pomóc dziecku w wielu trudnych dla niego sytuacjach emocjonalnych takich jak irracjonalne lęki lub pierwsze dni w szkole czy przedszkolu. Bajkoterapia to także doskonała metoda relaksacyjna.

• Bezpieczne ferie - apel

• W ostatnim tygodniu przed feriami, dnia 5 lutego 2020 r. (środa) odbył się dla wszystkich uczniów klas I – III oraz dla dzieci z oddziałów przedszkolnych apel pt. ”Bezpieczne Ferie”. Apel miał charakter przedstawienia teatralnego, w którym wzięli udział uczniowie z klasy 2e i 2g, pod opieką wychowawców Pani Iwony Luma i Magdaleny Panek.