• Podsumowanie udziału w konkursach w r. szk. 2018-2019

• Na tydzień przed zakończeniem roku tradycyjnie odbywa się w Naszej Szkole rozdanie nagród dla zwycięzców konkursów zewnętrznych oraz szkolnych.

• VI Finał Warszawskiej Akademii Talentów

• Finał VI Warszawskiej Akademii Talentów  - uroczystość, podczas której laureaci konkursów organizowanych przez białołęckie gimnazja odbierają nagrody za swoje osiągnięcia w konkursach obejmujących przedmioty ścisłe, humanistyczne i artystyczne.
        • Lekcje skrócone

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
            ze względu na panujące upały, podjęliśmy decyzję o skróceniu lekcji w dniach: 11, 12 i 13 czerwca 2019 r. (wtorek, środa, czwartek) dla klas 4-8 Szkoły Podstawowej  i 3 Gimnazjum.

• Klasa 2a w Teatrze Capitol

• W minionym tygodniu klasa 2a wybrała się do Teatru Capitol na spektakl pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta". Podczas przedstawienia uczniowie poznali sympatycznego i kochającego zwierzęta doktora oraz jego przyjaciół - papugę Polinezję, małpkę Czi-Czi oraz świnkę Geb-Geb, którzy zabrali dzieci do afrykańskiej krainy.

• Klasa 1b i 1d w Teatrze Lalka

• 4 czerwca klasy 1b i 1d wybrały się do Teatru Lalka na spektakl pt. „Wakacje Mikołajka”. Spektakl w zabawny sposób opowiadał  o dzieciństwie. Występowali aktorzy, a także marionetki...

• Spotkanie z Alpakami z Zielonych Traw

• W maju gościliśmy na terenie naszej szkoły Małego Księcia i Hipisa czyli Alpaki z Zielonych Traw. Uczniowie klas 1 i 2 głaskali je, karmili marchewką, a nawet wyprowadzili na krótki spacer.

• Wieczór uczestników koła historycznego w teatrze

• Dnia 10.05.2019 r. kółko historyczne razem z Panią Grażyną Malinowską wybrało się do teatru z siedzibą przy Alei Solidarności 141 w Warszawie. Obejrzeliśmy spektakl ”Szabasowa dziewczyna”.
        • 3f na wycieczce w Nieborowie

• Maj i czerwiec to nie tylko okres intensywnego poprawiania ocen, ale dla wielu klas to ostatnia okazja by wspólnie spędzić czas zanim rozpoczną naukę w różnych szkołach.

Na przykład klasa 3f postanowiła spędzić noc pod namiotami.

• Wycieczka do krajów nadbałtyckich

• Wśród bogatej w tym roku szkolnym oferty wycieczkowej dla uczniów starszych klas naszej szkoły znalazła się i ta do krajów nadbałtyckich.

• Konkurs Cuento para nińos

• Z przyjemnością informuję, że czas konkursu literackiego z języka hiszpańskiego "Cuento para nińos" dobiegł końca. Uczniowie ostatnich klas gimnazjalnych mieli tydzień na opracowanie opowiadania dla dzieci w języku Miguela de Cervantesa.
        • Neative speakerzy na lekcjach języka hiszpańskiego i  języka francuskiego
          • Neative speakerzy na lekcjach języka hiszpańskiego i języka francuskiego

• W SP 366 od wielu lat uczniowie mają możliwość uczestniczyć w lekcjach prowadzonych przez neative speakerów. Zazwyczaj są to osoby  z krajów angielskojęzycznych. W tym roku szkolnym uczniowie mieli kontakt z hiszpańskojęzycznym Ricardo z Argentyny.
        • Światowy Dzień bez Tytoniu

• 31 maja 2019 r. obchodzilismy Światowy Dzień bez tytoniu. Hasłem przewodnim zaproponowanym  przez Światową Organizację Zdrowia, jest „tytoń a zdrowe płuca”.
        • Konkurs wiedzy o Francji i Hiszpanii

• W poniedziałek, 27 maja, odbył się szkolny konkurs wiedzy o Francji i Hiszpanii dla uczniów III klas Gimnazjum. Konkurs podzielony był na dwie części: dla młodzieży uczącej się języka francuskiego i hiszpańskiego.
        • Wycieczka 5c do warszawskiego metra

• W dniu 4.06.2019 r. klasa 5c wzięła udział w wycieczce do warszawskiego metra. Warsztaty prowadzone były przez osoby z fundacji Integracja. Pan Sebastian osoba ociemniała zapoznała dzieci z jak żyją, radzą sobie z ograniczeniami i barierami osoby niewidzące.
        • Wycieczka 5c i 5d do Żelazowej Woli

• W dniu 30.05.2019 r. odbyła się wycieczka dwóch klas 5c i 5d do Żelazowej Woli. Zwiedzaliśmy muzeum i dom, w którym urodził się Fryderyk Chopin, spacerowaliśmy po przepięknym parku i wzięliśmy udział w lekcji muzealnej na temat życia kompozytora oraz jego muzyki.
        • Konkurs recytatorski Piórem Doroty Gellner

• 29 maja 2019 roku odbył się w naszej szkole Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorski dla dzielnicy Białołęka, organizowany przez nauczycieli świetlicy. Tegoroczna edycja – „Piórem Doroty Gellner”, zgromadziła uczestników i uczestniczki z trzech szkół podstawowych.
        • Konkurs plastyczno-literacki "Ja za 20 lat"

• Serdecznie zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej nr 366 do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych.
        • Światowy Dzień Roweru 2019

• Rower to jeden z najpopularniejszych środków transportu, używany w każdym miejscu na świecie. Nie dziwi więc, że ma on swoje święto, ale dla wielu osób zaskoczeniem może być fakt, że pomysłodawcą tego projektu był Polak.

• Wycieczka 2c na Farmę Iluzji

• 31 maja uczniowie kl 2c wybrali się na wycieczkę na Farmę Iluzji.

Była fantastyczna pogoda i mnóstwo atrakcji.

• Test predyspozycji językowych do klasy VII dwujęzycznej

przypominam, że sprawdzian predyspozycji językowych do klasy VII dwujęzycznej odbędzie się 6 czerwca (czwartek) o godz. 9:00 w Szkole Podstawowej nr 366 w salach 39 i 36.

Egzamin będzie trwał 90 minut.

Zapraszamy uczniów z legitymacją szkolną i długopisem.

Małgorzata Wiśniewska
            Szkoły Podstawowej nr 366