• 1F i 2D w Centrum Pieniądza NBP

• 08.05.2023 12:06
        • Po powrocie z Majówki dwie klasy, 1f i 2d miały okazję odwiedzić Centrum Pieniądza NBP.
          Obie klasy brały udział w lekcji ‘Nasz polski złoty’.
        • Rowerowy Maj 2023

• 04.05.2023 10:14
        • 4 maja rusza po raz kolejny kampania Rowerowy Maj. Zapraszamy gorąco wszystkich uczniów do udziału i aktywnych przyjazdówn do szkoły.
          Zasady udziału w kampanii są proste: przez cały maj zachęcamy przedszkolaki i uczniów szkół podstawowych, aby codziennie docierali do swoich placówek w sposób aktywny - na rowerze, deskorolce, rolkach lub hulajnodze (z wyłączeniem hulajnóg elektrycznych).

• Klasa 2d w teatrze

• 21.04.2023 15:50
        • Klasa 2d odwiedziła niedawno Mazowiecki Teatr Muzyczny. Uczniowie oglądali spektakl "Awantura w Molldurze"- bajkę, która uczy tolerancji i akceptowania różnorodności. Dzieci mogły zrozumieć, że każdy człowiek jest inny, ale sobie równy.
        • Wycieczka 2c do Straży Pożarnej

• 20.04.2023 11:06
        • Niedawno klasa 2c odwiedziła pobliską jednostkę Państwowej Straży Pożarnej.
          Uczniowie dowiedzieli się jak funkcjonuje remiza, ile czasu pracują strażacy i jak przebiega próbny alarm. Obejrzeli dokładnie nie tylko samochody używane przez straż pożarną obecnie, ale także pojazdy używane w przeszłości.
        • 1 f i 2d w Muzeum Gazowni Warszawskiej

• 20.04.2023 10:34
        • 19 kwietnia klasy 1f i 2d odwiedziły Muzeum Gazowni Warszawskiej. Uczniowie brali udział w warsztatach badawczych na temat powietrza. Razem z edukatorem sprawdzali, czy powietrze można zobaczyć, badali jego właściwości, a także łapali do toreb i produkowali gaz. Wszyscy wrócili zadowoleni i chętni do kolejnych eksperymentów.