• Kolędowaliśmy dla Hospicjum - podsumowanie

• 27.12.2022 10:08
        • W dniach 19-21 grudnia w naszej szkole pojawili się kolędnicy, którzy zbierali pieniądze na rzecz Ośrodka Hospicjum Domowe, niosącego pomoc osobom nieuleczalnie chorym.
          Udało nam się pobić zeszłoroczny wynik – zebraliśmy aż 1825,29 zł!

• 16.12.2022 10:52
        • Z okazji Dnia Pluszowego Misia nasza szkoła brała udział w akcji charytatywnej organizowanej przez fundację „Gdy liczy się czas”.
          Uczniowie otworzyli serca i podarowali małym pacjentom oddziałów onkologicznych dużo pluszaków. Dziękujemy za tak liczny udział w akcji!
        • Serce za odwagę

• 14.12.2022 09:06
        • Kosz pełen kartek z życzeniami świątecznymi poleciał do Fundacji "Pamięci Narodów". Dalej powędrują do weteranów, którym zawdzięczamy wolną i niepodległą Polskę. W podziękowaniu za wielką odwagę składamy gorące bożonarodzeniowe życzenia.

• Wycieczka 4F do Warszawskich Łazienek

• 25.11.2022 10:09
        • W dniu 16.11.2022r. klasa 4F miała okazję wziąć udział w lekcji przyrodniczej w Muzeum Łowiectwa w Warszawskich Łazienkach. Bardzo ciekawe zajęcia pt: Śladami i tropami zwierząt. Polecamy wszystkim wystawę!