• Cykliczne zajęcia „ Savoir vivre” w świetlicy 118

• 30.03.2021 10:06
        • Warto znać zasady dobrego wychowania i ich przestrzegać. Czasami zdarzają się sytuacje, które wprawiają nas w zakłopotanie, ponieważ nie wiemy czy dobrze zachowaliśmy się, czy kogoś nie uraziliśmy. O tym, jak się zachować w danej sytuacji, często decydujemy spontanicznie, kierując się intuicją lub wyczuciem.

• Wiosna w świetlicy 118

• 29.03.2021 15:51
        • Uczniowie ze świetlicy 118  z radością powitali Panią Wiosnę, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach ukazujących uroki tej kolorowej, pachnącej i radosnej pory roku.

• Portrety znanych kobiet - konkurs

• 23.03.2021 15:14
        • W świetlicy 117 odbył się konkurs plastyczny skierowany do uczniów klas I-III „Portrety znanych kobiet”. Wpłynęło wiele ciekawych prac. Wybór był trudny, ale po burzliwej dyskusji komisja wyłoniła zwycięzców. Nagrodzeni uczniowie otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy laureatom!!!

• Dzień Indiański w świetlicy 117

• 19.03.2021 09:20
        • W świetlicy 117 odbył się dzień poświęcony tematyce Indian. Uczniowie poznali  historię ludu indiańskiego, wysłuchali muzyki, mieli okazję podziwiać stroje indiańskie. Na zakańczanie  zajęć dzieci własnoręcznie  wykonały pióropusze. Zapraszamy do galerii:)