• Konkurs recytatorski "Poezja to my"

• 21.02.2018 17:48
      • W naszej szkole w czwartek 2 lutego odbył się wewnątrzświetlicowy  konkurs recytatorski „Poezja To My” Wiersze Jana Brzechwy.
      • Do konkursu przystąpiło 10 uczniów w dwóch  kategoriach wiekowych: uczniowie klas pierwszych oraz klas trzecich.

Pierwszoklasiści recytowali  wiersz pt. „Samochwała”, a trzecioklasiści wiersz pt. ”Leń”.

Jury w składzie: Pani Dyrektor Małgorzata Wiśniewska, Pani Wicedyrektor Alicja Ciesek, Pani Kierownik Świetlicy Ewa Rudomino oraz Wychowawcy świetlicy Katarzyna Patakiewicz, Iwona Luma i Edyta Zalewska, oceniało występy uczniów. Podczas oceny jury wzięło pod uwagę interpretację utworu, znajomość tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny. Wybór laureatów był trudny, gdyż wszystkie prezentacje były na wysokim poziomie.

Zgodnie z regulaminem konkursu mógł przejść do finału tylko jeden uczestnik z każdej klasy.

Z klasy pierwszej I miejsce zajęła Gabriela Powierża, a z klasy trzeciej Weronika Remkowska.

W czwartek 15.02.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 112 odbył się
        finał DZIELNICOWEGO KONKURSU.

Jest na miło poinformować, że Gabriela Powierża zajęła I  miejsce wśród wszystkich  białołęckich klas pierwszych, a Weronika Remkowska
        III miejsce.