• Warsztaty z Kanadyjczykiem

• 14.03.2019 13:37
        • W piatek 11 maja w naszej szkole odbyły się warsztaty improwizacji prowadzone w języku angielskim przez Kanadyjczyka, Bulenta Akmana, z Fundacji Nauka Bez Granic.

• Klasy dwujęzyczne w Anglii

• 14.03.2019 15:16
        • Drugie klasy dwujęzyczne, już tradycyjnie, wyruszają w maju na podbój Anglii.  Tym razem, oprócz znanych londyńskich atrakcji takich jak London Eye, National Gallery czy Greenwich, odwiedzamy również  nadmorskie Brighton (Pawilon Królewski, fish&chips na słonecznej! plaży) oraz Cambridge (niektórzy już wybierają studia).

• Wizyta w Muzeum Geologii

• 14.03.2019 15:49
        • Klasy dwujęzyczne, uczące się między innymi geografii w języku angielskim, uzupełniają swoją wiedzę w Muzeum Geologii, wykonując ćwiczenia dotyczące minerałów i historii geologicznej w języku polskim i angielskim.
        • Warsztaty z Irlandczykiem

• 15.03.2019 10:29
        • W naszej Szkole odbyły się warsztaty językowe z charyzmatycznymi Irlandczykiem Richardem Mullaney'em. Uczniowie klas I i II poznali elementy kultury irlandzkiej i entuzjastycznie włączyli się w tradycyjny taniec Ceili.

• Warsztaty AIESEC

• 15.03.2019 12:09
        • Po raz kolejny zagościli u nas wolontariusze z dalekich krajów. Tym razem nasi uczniwie mogli zatańczyć salsę z Eduardo z Meksyku, nauczyć sie pisać po chińsku swoje imię z Marią z Chin oraz poćwiczyć łamańce językowe z Grahamem z Hong Kongu.

• ul. Strumykowa 21 03-138 Warszawa Poland