• Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

• 05.06.2023 15:07
      • Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
        23 czerwca br. startuje nabór wniosków o stypendia edukacyjne m.st. Warszawy na rok szkolny 2023/2024. Możliwość ubiegania się o stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II - dotyczy uczniów klas 4-8 szkół podstawowych, którzy mimo trudnych warunków materialnych mają dobre wyniki w nauce oraz osiągają sukcesy naukowe, artystyczne, sportowe lub angażują się w różnorodne działania społeczne.
      • Operatorem stypendiów jest samorządowa instytucja kultury, Centrum Myśli Jana Pawła II.

Pełna oferta stołecznych stypendiów, wraz ze szczegółowymi informacjami, dostępna jest w jednym miejscu - pod adresem: um.warszawa.pl/stypendia

Warto już teraz sprawdzić warunki naboru, żeby przed końcem roku szkolnego spokojnie zgromadzić potrzebną dokumentację i zwiększyć szanse na uzyskanie stypendium.

Małgorzata Wiśniewska
        Szkoły Podstawowej nr 366