• V dzielnicowy turniej szachowy dla szkół podstawowych „skok po kategorię”

• 21.02.2019 10:46
      • Rozgrywki pod honorowym patronatem Burmistrza Białołęki m. st. Warszawy. Organizatorem jest Szkoła Podstawowa Nr 314 w Warszawie oraz Urząd Dzielnicy Białołęka.

• TERMIN i MIEJSCE ZAWODÓW: Turniej zostanie rozegrany w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 314 im. Przyjaciół Ziemi ul. Porajów 3 w Warszawie 23.03.2019 - weryfikacja 10.00-10.20

Początek zawodów godzina 10.30.

Każda szkoła z dzielnicy Białołęka ma prawo wystawić do zawodów drużynę składająca się z maksymalnie dwunastu zawodników:

czterech zawodników - klasa I-III,

czterech zawodników klasa IV – VI,

czterech zawodników klasa VII – VIII

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez dziennik elektroniczny do 7.03.2019 r.

Proszę zapisywać się u p. Katarzyny Obidzińskiej podając: Imię i nazwisko, klasę, tel. kontaktowy opiekuna.

W przypadku zgłoszenia większej ilości osób - przeprowadzony zostanie turniej wstępny  na terenie szkoły. Eliminacje szkolne odbędą się w wyznaczonym terminie pomiędzy 11 a 15 marca 2019 r.

Opracowała:
        Katarzyna Obidzińska