• Hej kolęda, kolęda!

• 02.01.2024 09:58
      • Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku przepełniony ciepłem, radością i miłością, to także okazja do wspólnego kolędowania.  Tradycja śpiewania kolęd i pastorałek jest nieodłącznym towarzyszem okresu Świąt Bożego Narodzenia. Również nasza szkoła kultywuje tę tradycję.

• W ostatnim dniu nauki przed Świętami Bożego Narodzenia, 22 grudnia odbyło się wspólne kolędowanie, które zostało zorganizowane przez nauczycieli religii.  Przy akompaniamencie pianina i skrzypiec zaśpiewano wspólnie przepiękne kolędy i pastorałki.  Poprzez śpiew kolęd i pastorałek  uczniowie przenieśli nas w radosną atmosferę świąt. Świąteczna dekoracja oraz zaprezentowany program wprowadził uczestników spotkania w szczególny nastrój.

Opracowanie:
        Wioleta Zawistowska