• Akcja Mikołajkowa w Szkole Podstawowej nr 366

• 11.12.2023 10:16
      • W środę 6 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbyła się Akcja Mikołajkowa zorganizowana przez Mały Samorząd Uczniowski oraz Zespół Integracyjny. Uczniowie klas 0 - III przyszli do szkoły ubrani na czerwono, z różnymi akcentami mikołajowymi. Na głowach dzieci widniały czapki świąteczne oraz opaski z rogami renifera.
      • Tego dnia na lekcjach rozbrzmiewał dzwonek świąteczny, który zwiastował wizytę elfów. Chętnie słuchały one piosenek o Mikołaju i głośnego okrzyku: Ho, ho, ho!. Rozdawały cukierki oraz słodkie czekoladki dzieciom, nauczycielom i pracownikom szkoły. W ich rolę wcielili się opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego wraz z Nauczycielami Wspomagającymi.
        Do akcji mikołajkowej włączyli się wszyscy nauczyciele, wychowawcy świetlicy, panie woźne, a także panie ze stołówki szkolnej.

Ten dzień był wyjątkowy, mikołajowy i radosny. Wprowadził nas w świąteczny nastrój i dowiódł, jaką przyjemność czerpiemy z obdarowywania innych.
        Z całego serca dziękujemy wszystkim pracownikom szkoły, którzy tak chętnie przystąpili do mikołajowego przedsięwzięcia.
        Dziękujemy również Radzie Rodziców za sfinansowanie słodkości dla dzieci.

Pozdrawiamy Wszystkich Świątecznym Okrzykiem: Ho, ho, ho!.

Magdalena Panek