• Wyjścia edukacyjne w SP 366

• 28.06.2022 10:18
      • Nie samą nauką uczeń żyje, czyli kilka ujęć z wyjść edukacyjnych organizowanych w naszej szkole.

• Uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami i opiekunami biorą udział w wyjściach edukacyjnych.

Uczniowie klasy 7g pod opieką p. Beaty Pierożak i p. Doroty Putowskiej wzięli udział w spływie kajakowym. Rozwijali sprawność ruchową poprzez gry i zabawy na świeżym powietrzu. Pobudzali również zainteresowanie otaczającym światem.

Innym razem uczniowie klasy 7g pod opieką p. Beaty Pierożak i p. Katarzyny Orzechowskiej wzięli udział w wycieczce do kina. Kształtowaliśmy naszą wrażliwość estetyczną i nawyki kulturalnego zachowywania się w miejscach publicznych.

Uczniowie klasy 8a podczas zajęć integrowali się przy grze w karty, a emocje udzieliły się również nauczycielom.

Również nasi młodsi uczniowie aktywnie spędzają czas. Dzieci z klasy 4e pod opieką p. Krzysztofa Kowalczyka
        i p. Barbary Kowalczyk wzięły udział w seansie filmowym pt. „Pan Wilk i spółka”.

Najważniejsze w tych ostatnich dniach nauki są: integracja wychowanków i wzmacnianie więzi koleżeńskiej!

Krzysztof Kowalczyk,

Barbara Kowalczyk,