• Święto szkoły

• 12.01.2023 08:49
      • 16 października uroczyście obchodziliśmy święto naszej szkoły. Związane jest ono z kolejną rocznicą powołania na Stolicę Piotrową patrona szkoły Jana Pawła II.
      • Tego dnia mieliśmy przyjemność obejrzenia inscenizacji  słowno - muzycznej pt. „Jan Paweł II – droga do świętości” przygotowanej przez klasę VIa oraz VIIIc.

Po występie uczestniczyliśmy w szkolnym pokazie talentów pt. „Jan Paweł II – człowiek wielu talentów”. Swoje umiejętności prezentowali uczniowie klas IV-VIII, którzy po wcześniejszych eliminacjach zostali wybrani do zaprezentowania swoich talentów przed całą szkołą.  Była to prawdziwa uczta dla oka i ucha. Wszystkim uczestnikom gratulujemy zdolności i odwagi.

Jury złożone z dyrekcji, reprezentanta Rady Rodziców, nauczyciela oraz członka Samorządu Uczniowskiego wyłoniło zwycięzców.

Na podium stanęła Alicja z klasy VIIIc. Drugie miejsce przypadło Zosi z VIIIc i Mieszkowi z VIa. Trzecim miejscem mogą poszczycić się Kasia z Vf, Milena z Ve oraz Wiktor z VIIc. Nagrodę publiczności otrzymała Zosia z VIIIc. Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani dyplomem oraz nagrodą.

Wszystkim nauczycielom, rodzicom, uczniom zaangażowanym w przygotowanie i przebieg uroczystości dziękujemy za poświęcenie czasu, zaangażowanie i włożone serce.

Opracowała:
        Anna Lipska