• Klasa 3a w zerówce

• 20.04.2023 11:21
      • We wtorek, 18 kwietnia, uczniowie klasy 3a odwiedzili uczniów zerówki i przeprowadzili dla nich zajęcia. Tematem przewodnim były pingwiny, które niebawem (25.04.) obchodzą swoje święto. Trzecioklasiści zadawali zagadki, przestawiali ciekawostki, czytali bajkę, a także wspierali młodszych kolegów w rysowaniu egzotycznych ptaków. Na koniec uczniowie wspólnie odtańczyli taniec do piosenki o pingwinach.
      • Wszyscy zgodnie współpracowali, młodsi uczniowie uważnie słuchali starszych, a trzecioklasiści doskonale sprawdzili się w rolach mentorów. Uczniowie klasy 3a otrzymali od uczniów zerówki własnoręcznie wykonane zakładki do książek. Wrócili z poczuciem dobrze wypełnionej misji i dumy, że mogli być wzorem i wsparciem dla młodszych kolegów.

Opracowała: Joanna Gniwek