• „Zjawiska fizyczne w obiektywie”

• 05.04.2024 09:58
        • 05 kwietnia 2024 r. nastąpiło rozstrzygnięcie dzielnicowego  konkursu „Zjawiska fizyczne w obiektywie” dla klas VII i VIII.
          Jury spośród nadesłanych na konkurs prac przyznało nagrody w kategorii:
        • Polskie łamańce językowe

• 22.11.2023 09:14
        • W listopadzie odbył się konkurs logopedyczny „Polskie łamańce językowe” organizowany przez szkolne logopedki. Wybrane prace można oglądać na tablicy przy szatniach klas młodszych.
          Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy sukcesów w rozwijaniu swoich pasji językowych i plastycznych.

• Sukcesy  w Konkursach Kuratoryjnych
        • Sukcesy w Konkursach Kuratoryjnych

• 12.06.2023 13:14
        • W roku szkolnym 2022/2023 uczeń klasy 8 g Krzysztof K. został laureatem Kuratoryjnego Tematycznego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej oraz Finalistą Kuratoryjnego Konkursu Tematycznego Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej.