• Świat antyczny wokół nas - konkurs

• 01.04.2021 09:54
        • W naszej szkole odbył się szkolny konkurs historyczny „Świat antyczny wokół nas”, którego celem było przygotowanie przez uczniów prezentacji multimedialnej pokazującej, gdzie możemy dziś spotkać się z osiągnięciami starożytnych cywilizacji, jak one są dziś wykorzystywane.

• Konkurs Alfik Matematyczny

• 09.03.2021 10:05
        • 1 marca w naszej szkole odbył się konkurs Alfik Matematyczny, w którym wzięli udział uczniowie i uczennice z klas 1-3. W konkursie uczestniczyło 37 dzieci. Dziękujemy za udział w konkursie i trzymamy kciuki za dobre wyniki.

• Konkurs Mikrokosmos

• 05.03.2021 15:53
        • Uczniowie klas I ze świetlicy 117 wzięli udział w konkursie „ Mikrokosmos ” organizowanym przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych. Celem konkursu jest wzbudzenie refleksji nad stanem środowiska, w którym żyjemy. Uczniowie wykonali niezwykle ciekawe prace inspirowane naturą. Trzymamy kciuki za wygraną!!!

• Konkurs Święty Papież - patron mojej rodziny

• 10.12.2020 13:36
        • Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w szkolnym etapie diecezjalnego konkursu plastycznego „Święty Papież – patron mojej rodziny”. Przyniesione prace były piękne, a wybór trudny!

• 14.12.2020 12:24
        • Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia obchodzonego na całym świecie 25 listopada w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt: „Mój przyjaciel miś”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonie pracy plastycznej przedstawiającej postać pluszaka.