• Odwołanie Zawodów Pływackich oraz Pikniku Integracyjnego

• Informujemy, że  w związku z pandemią koronawirusa organizowane co rocznie przez Szkołę Podstawową nr 366 im. Jana Pawła II oraz Towarzystwo Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 366 Zawody Pływackie Dzieci Niepełnosprawnych Białołęka oraz Piknik Integracyjny w tym roku nie odbędą się.

• Po co czytamy książki?

• Po co czytamy książki? Czytając, poszerzamy swoje horyzonty i wiedzę. Doskonalimy zdolności językowe, rozwijamy słownictwo, czy pobudzamy wyobraźnię.
            Czytanie to najlepszy sposób na chandrę i przyjemna forma spędzania czasu wolnego!

• Godziny pracy sekretariatu szkoły

Informujemy, że sekretariat szkoły do 10 kwietnia 2020 r. będzie czynny w godzinach 9.00- 14.00 .
        • Przedłużenie rekrutacji do przedszkoli i szkół podstawowych

uprzejmie informuję, że została podjęta decyzja o wydłużeniu rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (ogólnodostępnych i integracyjnych) w szkołach podstawowych.

Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do szkoły pierwszego wyboru będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia br.

• Informacja Dyrektora - zdalne nauczanie

W oparciu o Rozporządzenie Ministra Edukacji z dn. 20 marca 2020, od dnia 25 marca 2020 (środa), zajęcia szkolne odbywają się zdalnie. Oznacza to, że nauczyciele będą realizowali podstawę w oparciu o kontakt przez Librus oraz platformę edukacyjną. Będą mogli również wystawiać oceny za przydzielone zadania. Szczegółowe informacje dla rodziców oraz uczniów na Librusie.

• Świetlicowe czytanie na dywanie

• W minionym tygodniu w świetlicy szkolnej gościliśmy panią Beatę, lektorkę języka angielskiego, ze szkoły językowej Early Stage.  W ramach projektu „Czytanie na dywanie” przeczytała dzieciom „Historię o śwince skarbonce”.

• Warsztaty fotograficzne Va

• 27 lutego klasa Va udała się na warsztaty fotograficzne do Pałacu Kultury i Nauki . Uczniowie zostali zapoznani z historią fotografii oraz z pracą fotografa artysty.
        • Tydzień zdrowego żywienia w świetlicy 118

• Koniec lutego upłynął w naszej świetlicy pod hasłem zdrowia. Głównym celem zajęć świetlicowych była promocja zdrowego stylu życia i właściwego odżywiania.
        • Najpiękniejsza maska karnawałowa - konkurs

• Pod koniec lutego w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas 0-3 pt.: „Najpiękniejsza maska karnawałowa”. Napłynęło do nas wiele pięknych prac, z których bardzo ciężko było wybrać laureatów konkursu, ale się udało!

• Dzień Kobiet

• Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.

• REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE A.D. 2020

Rekolekcje wielkopostne
            w Szkole Podstawowej nr 366 odbędą się w dniach:
            9-11 marca 2020 r. (poniedziałek – środa) w kościele pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu, ul. Strumykowa 25 według następującego  harmonogramu: 9.45-10.30 (3 godz. lekcyjna) – klasy 4-811.40-12.25 ( 5 godz. lekcyjna) – klasy 1-3

• Kampanii edukacyjna Ministerstwa Zdrowia dotycząca koronawirusa

w ramach kampanii edukacyjnej przygotowanej przez Ministerstwo Zdrowia publikujemy podstawowe informacje dotyczące nowego koronawirusa.

• Kolorowe bransoletki

• Dnia 28 lutego w świetlicy szkolnej dzieci miały okazję rozwijać zdolności manualne poprzez wykonanie kolorowych bransoletek metodą warkoczykową. Tempo i czas pracy były błyskawiczne, a efekty przyniosły pożądaną satysfakcję.

• Klasy 2j, 3a i 3b na wycieczce w Muzeum Historycznym w Legionowie

• 25 lutego klasy 2j, 3a i 3b wybrały się na wycieczkę do Muzeum Historycznego w Legionowie. Uczniowie uczestniczyli w lekcji muzealnej pt. W krainach lodu i książek - rzecz o Alinie i Czesławie Centkiewiczach, znanych pisarzach i polarnikach, a także byłych mieszkańcach Legionowa.

• Informacja dla powracających z Północnych Włoch

Zgodnie z informacją Głównego Inspektora Sanitarnego z 24 lutego 2020 roku: ,,Na chwilę obecną, nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów Północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych oraz zamykanie szkół.”

• Warsztaty kulinarne 5a

• Klasa Va uczestniczyła w warsztatach kulinarnych - samodzielnie robię pizzę. Zajęcia były bardzo atrakcyjne, ponieważ oprócz wykonania pizzy każdy uczestnik mógł skonsumować swoją pizzę.
        • Turniej szachowy Gramy dla Szymona

• Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na charytatywny turniej szachowy "Gramy dla Szymona", który odbedzie się 1 marca 2020 r. (niedziela) o godz. 10:00 w w Szkole Podstawowej w Skrzeszewie.
        • Światowy Dzień Powolności

• 25 Luty to Światowy Dzień Powolności, więc zamiast stresować się sprawdzianem, który dzisiaj masz, albo biegać po szkole szukając swojej sali na zastępstwo, skuś się na wooolne
            chodzenie po szkole i szukanie memów!

• Walne Zebranie Rady Rodziców

• Zarząd Rady Rodziców ma zaszczyt zaprosić Przewodniczących Rad Oddziałowych na Walne Zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się w dniu 26 lutego 2020 roku o godzinie 18.30.

• Walentynkowo w świetlicy 118

• Dzieci ze świetlicy rozmawiały o uczuciach i towarzyszących Im emocjach. Dzieliły się spostrzeżeniami na temat tego święta, opowiadały o osobach, które lubią i kochają. Wspólnie wykonały walentynkowe serca, w których każdy mógł sobie zrobić zdjęcia z wybraną przez siebie osobą.  Zajęciom towarzyszyło dużo radości.