• INFORMACJA NA TEMAT POTENCJALNYCH ZAGROŻEŃ ZWIĄZANYCH ZE STOSOWANIEM ELEKTRONICZNYCH PAPIEROSÓW

przekazujemy informację przygotowaną przez Głównego Inspektora Sanitarnego przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej na temat potencjalnych zagrożeń związanych z elektronicznymi papierosami.

• Dzień Edukacji Narodowej

Informujemy, że dzień 14 października 2019 r. – Dzień Edukacji Narodowej jest w Szkole Podstawowej Nr 366 dniem wolnym od zajęć edukacyjnych.   W tym dniu zostały wyznaczone w szkole dyżury opiekuńcze w godzinach  8.00 - 17.00.

• Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie

• Dziś rozpoczynamy w naszej szkole „Tydzień z dysleksją”. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją na temat dysleksji, która znajduje na stronie internetowej szkoły. Zachęcamy również do przeczytania ciekawostek porozwieszanych na korytarzach.

• Uczymy programować dzieci z wykorzystaniem Ozobota

• Dzieci ze świetlicy nr 118 rozpoczęły zajęcia programowania. Wydarzenie ma charakter cykliczny. Każdego tygodnia akcentujemy inny temat. Obecnie jest to cykliczność dni tygodnia.
        • Jesień w świetlicy

• Za oknem pierwsze oznaki jesieni, w świetlicy 118 też zrobiło się jesiennie. Uczniowie obserwowali oznaki tej pory roku podczas wyjść, a także zbierali dary jesieni.

• Wycieczka "Szlakiem małego Powstańca"

• Pod koniec września br. koło historyczne "Sekrety historii" udało się na wycieczkę "Szlakiem małego Powstańca". Głównym punktem programu było zwiedzanie miejsc pamięci związanych z Powstaniem Warszawskim.
        • Doradztwo zawodowe

• Serdecznie zapraszam na konsultacje dla Rodziców z zakresu doradztwa zawodowego, które będą się odbywały we wtorek oraz czwartek w godzinach od 15:00 do 16:00.

• Dzień Ziemniaka

• W jesiennym nastroju dzieci ze świetlicy 118 obchodziły Dzień Ziemniaka. Wspólnie została wykonana praca plastyczna metodą stemplowania.

• 5a w Muzeum Etnograficznym

• Dnia 26 września klasa 5a była na wycieczce w Muzeum Etnograficznym. Uczniowie obejrzeli wystawę poświęconą sztuce koreańskiej oraz świat magii i wierzeń ludów afrykańskich.

• Dzień głośnego czytania

• Dnia 29 września 2019 r. obchodzony był w całym kraju Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Najważniejszymi beneficjentami tego święta są dzieci. Czytanie im na głos stymuluje ich rozwój, wzbogaca słownictwo i pobudza wyobraźnię…

• Integracja klasowa

• 23 października w Lesie Młocińskim klasa 4a, nowa klasa w naszej szkole, miała okazję poznać się lepiej i zaprzyjaźnić.

• 41 Maraton Warszawski

• 29 października 2019 r. w Warszawie rozegrany został 41 Maraton Warszawski. W rywalizacji sztafet naszą szkołę reprezentowali p. Joanna Hass-Kalita - pedagog szkolny, p. Adam Biernacki - nauczyciel wychowania fizycznego oraz Michał Biernacki - absolwent naszej szkoły.
        • Dzień języków obcych

• 26 października uczniowie naszej szkoły uhonorowali Europejski Dzień Języków Obcych wykonując prace plastyczne i plakaty zachęcające do nauki języków obcych. Zaangażowali się wszyscy, zarówno najmłodsi, jak i najstarsi.

• Wycieczka na Farmę Iluzji

• We wrześniu klasy 1a, 2a, 2b, 2d i 3b poczuły jeszcze wakacyjny klimat na Framie Iluzji. Klasy wybrały się na jedniodniowy wyjazd integracyjny. Pogoda i humory wszystkim dopisyły.

• Zielona szkoła szóstych klas

• Klasy 6c i 6d były na wyjeździe integracyjno-sportowo-edukacyjnym w Lidzbarku Welskim. Spędziliśmy wspaniale 3 dni nad jeziorem, w ośrodku Halo Mazury.

• Dzień „Jesiennego stworka”

• W dniu 25 września dzieci ze świetlicy 118 obchodziły „Dzień Jesiennego Stworka”.  Uczniowie tworzyli przeróżne stworki wykorzystując „dary jesieni”. Piękne prace zdobią parapety naszej świetlicy.

• Zespół Aspergera - warsztaty dla rodziców, dzieci i młodzieży

Stowarzyszenie "Mamy Czas", działające od wielu lat na rzecz bielańskich rodzin, poszerza swoją ofertę o projekt
            dedykowany rodzicom dzieci, dzieciom i młodzieży z Zespołem Aspergera.

• Zajęcia kulinarne - soki owocowo warzywne

• Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki... a skąd je wzięliśmy - z wyciskanych owoców i warzyw. Każdy uczestnik przygotował się do tego zadania idealnie: fartuch, kubek i słomka oraz wyciskarka do soków. Efektem tych działań były soki owocowo-warzywne.

• Wsparcie dla Rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym

• Szanowni Państwo!

zapraszamy do udziału w grupie psychoedukacyjno-wsparciowej dla rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym.

• Warsztaty językowe na Malcie

• Grupa uczniów z Naszej Szkoły spędza jeden z wrześniowych tygodni na pięknej, słonecznej Malcie. W programie wyjazdu są lekcje języka angielskiego, a także zwiedzanie wyspy. Jest też czas na plażowanie, jako że na Malcie jest wciaż 30 stopni... :)