• Turniej szachowy Gramy dla Szymona

• Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na charytatywny turniej szachowy "Gramy dla Szymona", który odbedzie się 1 marca 2020 r. (niedziela) o godz. 10:00 w w Szkole Podstawowej w Skrzeszewie.
        • Światowy Dzień Powolności

• 25 Luty to Światowy Dzień Powolności, więc zamiast stresować się sprawdzianem, który dzisiaj masz, albo biegać po szkole szukając swojej sali na zastępstwo, skuś się na wooolne
            chodzenie po szkole i szukanie memów!

• Walne Zebranie Rady Rodziców

• Zarząd Rady Rodziców ma zaszczyt zaprosić Przewodniczących Rad Oddziałowych na Walne Zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się w dniu 26 lutego 2020 roku o godzinie 18.30.

• Walentynkowo w świetlicy 118

• Dzieci ze świetlicy rozmawiały o uczuciach i towarzyszących Im emocjach. Dzieliły się spostrzeżeniami na temat tego święta, opowiadały o osobach, które lubią i kochają. Wspólnie wykonały walentynkowe serca, w których każdy mógł sobie zrobić zdjęcia z wybraną przez siebie osobą.  Zajęciom towarzyszyło dużo radości.

• Spotkanie informacyjne dotyczące nowotworzonych klas 0 i 1 w r. szk. 2020/2021

• Szanowni Rodzice,
            Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II na ul. Strumykowej 21 w Warszawie od 3 marca 2020 r. prowadzi rekrutację elektroniczną do klas pierwszych oraz oddziałów przedszkolnych na r. szk. 2020/2021.

• Świetlica folklorystycznie

• Taniec jest formą, która przynosi dzieciom radość. W tańcu dziecko spontanicznie reaguje na elementy muzyki ruchem w postaci różnych kroków, zwrotów, przytupów i figur.  Ruch z muzyką stanowi  ważny czynnik dla rozwoju estetycznego, fizycznego i umysłowego oraz relaksu dla dzieci.
        • Bajkoterapia w świetlicy szkolnej

• Bajki mogą pomóc dziecku w wielu trudnych dla niego sytuacjach emocjonalnych takich jak irracjonalne lęki lub pierwsze dni w szkole czy przedszkolu. Bajkoterapia to także doskonała metoda relaksacyjna.

• Bezpieczne ferie - apel

• W ostatnim tygodniu przed feriami, dnia 5 lutego 2020 r. (środa) odbył się dla wszystkich uczniów klas I – III oraz dla dzieci z oddziałów przedszkolnych apel pt. ”Bezpieczne Ferie”. Apel miał charakter przedstawienia teatralnego, w którym wzięli udział uczniowie z klasy 2e i 2g, pod opieką wychowawców Pani Iwony Luma i Magdaleny Panek.
        • Informacja dotycząca wydawania obiadów szkolnych

w II okresie roku szkolnego 2019/2020 obiady dla uczniów będą wydawane podczas przerw w stołówce szkolnej wg harmonogramu:

• Rodzic jako doradca swojego dziecka przy wyborze szkoły ponadpodstawowej

Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego WCIES przygotowało prezentacje dla Rodziców dotyczącą wyboru szkoły ponadpodstawowej przez absolwentów szkół podstawowych. Polecamy do wykorzystywania w procesie podejmowania trafnych decyzji edukacyjno-zawodowych.

• Programowanie w świetlicy szkolnej

• Proszę, dziękuję, przepraszam to trzy istotne słowa. Warto nieustannie je sobie przypominać już od najmłodszych lat. Z pozoru tematyka zupełnie nie kojarząca się z programowaniem, ale niewiele wystarczy żeby realizować ją z wykorzystaniem robotów edukacyjnych.

• Turniej o kategorię w UKS Sparta Białołęka

• Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w turnieju szachowym o kategorię w UKS Sparta Białołęka, który odbędzie się w terminie 1-2 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 154 w Warszawie przy ulicy Leśnej Polanki 63/65.

• Dzień Babci i Dziadka

• Dzień Babci i Dziadka w świetlicy nr 118 stał się okazją do refleksji nad znaczeniem najbliższych nam osób. Dzieci miały sposobność wypowiedzi na temat roli ich babć, dziadków w tworzeniu ciepła domowego, pomocniczości w podejmowaniu codziennych zadań.

• Nauka bez Granic - warsztaty językowe

• W czwartek 16 stycznia uczniowie klasy 6B uczestniczyli w warsztatach językowych Europejskiego Programu Edukacyjnego „Nauka bez Granic”, prowadzonych przez pana Leslie Mazur-Parka, nauczyciela oraz muzyka z południowej Anglii, pasjonata nauki języków obcych (sam uczył się aż pięciu!).
        • Ranking warszawskich szkół podstawowych 2020

Nasza szkoła, która po raz pierwszy od dwóch lat przygotowuje uczniów do egzaminu ósmoklasisty okazała się najlepsza wśród szkół państwowych na Tarchominie!
        • Szkoła marzeń na lekcji hiszpańskiego

• W minionym tygodniu uczniowie klasy VII B i VII C zaprezentowali na lekcjach języka hiszpańskiego projekty swojej wymarzonej szkoły. Młodzież pracowała w parach, grupach lub indywidualnie.
        • Blue Monday

• Dzisiaj wypada Blue Monday - najbardziej depresyjny dzień w roku!
            Blue Monday, czyli niebieski poniedziałek wymyślił brytyjski naukowiec Cliff Arnall z Uniwersytetu w Cardiff.