• Informacje dotyczące akcji Zima w Mieście 2021

• Rodzice, którzy zgłosili dziecko na akcję Zima w mieście proszeni są o:
            - pobranie z systemu karty kwalifikacyjnej (będzie to możliwe od godz. 12:00 - 16.12.)
            - dokonanie opłaty za opiekę i wyżywienie
            - dostarczenie do szkoły podpisanej karty wraz z załącznikami oraz potwierdzeń wykonanych przelewów lub dokumentu uprawniającego do zwolnienia w opłat.

• Warsztaty Media społecznościowe i cyberprzemoc

• W grudniu klasa VI A uczestniczyła w warsztatach "Media społecznościowe i cyberprzemoc". Zajęcia poprowadził p. M. Lisowski z zawodu prawnik i fotograf. Zajęcia były interesujące, uczniowie odpowiadali na pytania i sami sobie uświadamiali, jakie zagrożenia niesie nie kontrolowanie ilości godzin spędzonych w świecie wirtualnym.

• Spotkanie z aktorem Teatru Roma

• Pan Krzysztof Cybiński, aktor Teatru Roma, spotkał się z uczniami klasy 5a, aby za pomocą platformy Teams opowiedzieć o dubbingu. Uczniowie dowiedzieli się, czym jest dubbing, jak jest nagrywany. Zwiedzili wirtualnie studio dubbingowe i mogli posłuchać efektów pracy aktora.  Lekcja była ciekawa i pouczająca.

• Świąteczne pierniki w świetlicy 119

• Nadszedł ten czas kiedy to dekorowanie pierników jest jak najbardziej uzasadnione. Już niedługo tuż, tuż będziemy obchodzić święta Bożego Narodzenia. Dzieci z świetlicy 119 wzięły się więc do pracy. Dekorowały pierniki kolorowym lukrem, perełkami, gwiazdkami, a wszystko to ku uciesze swojej, oraz swoich bliskich, którym to podarowały te oto pierniki.

• Konkurs Święty Papież - patron mojej rodziny

• Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w szkolnym etapie diecezjalnego konkursu plastycznego „Święty Papież – patron mojej rodziny”. Przyniesione prace były piękne, a wybór trudny!

• Dzień Pluszowego Misia

• Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia obchodzonego na całym świecie 25 listopada w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt: „Mój przyjaciel miś”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonie pracy plastycznej przedstawiającej postać pluszaka.
        • TRADYCJE I ZWYCZAJE ANDRZEJKOWE – konkurs

• Podczas nauczania zdalnego wychowawcy świetlicy szkolnej 117 zorganizowali konkurs plastyczny skierowany do uczniów klas 1 – 3 pt. Tradycje i zwyczaje andrzejkowe. Prace wpłynęły drogą elektroniczną. Uczniowie jak zwykle zaskoczyli nas swoją kreatywnością.
        • Mikołajki w 3b

• Wszystkich uczniów klasy 3b 6 grudnia odwiedził Mikołaj! Chcieliśmy razem cieszyć się z prezentów i wytrwale czekaliśmy do poniedziałku, aby wspólnie otworzyć prezenty.

• Mikołajki w klasie 0a

• W piątek 4 grudnia, klasa 0a obchodziła Mikołajki. Dzieci rano otrzymały list od Mikołaja, do którego dołączone były różne zadania. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie z tymi zadaniami, a jak wróciliśmy z obiadu, w sali czekał na nas worek z prezentami. Niektórzy twierdzą, że widzieli nawet rękę Mikołaja, gdy wymykał się ze szkoły i słyszeli dzwoneczki...
        • Warszawska Akcja Zima w Mieście 2021

• Już od 7 grudnia 2020 r. od godziny 12.00 rozpoczynamy zapisy do Warszawskiej Akcji „Zima w Mieście” 2021. Z uwagi na brak decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie dopuszczenia organizacji półkolonii dla dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych, możliwe jest odwołanie w całości Akcji „Zima w Mieście” 2021.

• „Miejskie Historie” - program profilaktyczny z zastosowaniem aplikacji mobilnej

• Uczniowie klas ósmych naszej szkoły od kilku miesięcy biorą udział w kampanii profilaktycznej zainicjowanej przez Stowarzyszenie Gradiam. Jest to pilotażowy projekt stworzenia aplikacji mobilnej na telefon dla młodzieży w wieku 13-15 lat, pomagającej w uświadamianiu młodzieży o zagrożeniach i skutkach nadużywania alkoholu.

• Pokonaj wirusa śmiechem

• Pod koniec listopada odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu "Pokonaj wirusa śmiechem". Uczniowie klasy 3f i 3h obejrzeli śmieszną lekcję edukacyjną, nauczyli się rymowanek i zrobili ilustracje.

• Tydzień dla niepodległej w klasie 1a

• Na początku listopada klasa 1a realizowała ogólnopolski projekt edukacyjny "Tydzień dla Niepodległej". Wszystkie podejmowane przedsięwzięcia związane były z obchodami rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

• Spotkanie z duchem!!!

• 24 listopada uczniowie 3b gościli na zajęciach pana Barłomieja Włodkowskiego z Fundacji AVE. Z panem Bartoszem przeżyliśmy już jedną przygodę. Tym razem pan Bartosz zaproponował nam spotkanie z duchem. Wirtualnie byliśmy na  Cmentarzu Tarchomińskim.
        • Moja dzielnica, miasto, region

• Klasy IV i VI Szkoły Podstawowej nr 366 realizują autorski program edukacyjny "Moja dzielnica, miasto, region". W ramach tych lekcji uczniowie przygotowali prezentację pt.: "Moja szkoła moim oknem na świat".

• ul. Strumykowa 21 03-138 Warszawa Poland