• Zapisy na świetlicę szkolną

• Szanowni Rodzice,
            przyjmowanie Deklaracji rodziców/opiekunów prawnych dziecka korzystającego ze świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2022/2023 odbędzie się 1 września 2022 r. po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w salach :

118 – kl. III , 119 kl. II,  217- kl. I

Deklaracji rodziców/ opiekunów prawnych dziecka  korzystającego ze świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2022/2023  znajduje się  poniżej w załączniku.

• Informacje organizacyjne

• Szanowni Rodzice!
            Informuję, że w terminie 16-31.08. w naszej szkole będzie się odbywać się akcja Lato w mieście.
            Szkoła będzie czynna w godzinach 7:00-17:00.
            Dzieci należy przyprowadzić najpóźniej do godz. 8:30. Proszę odbierać dzieci do godz. 17:00.
        • Wyprawka pierwszoklasisty

Od 1 września 2022 r. Państwa dzieci rozpoczną wielką przygodę ze światem nauki w naszej szkole na Strumykowej. Bardzo prosimy o pomoc w podróży, przygotowując następującą wyprawkę:

• Z plecakiem po przygodę - podsumowanie projektu

• W drugim tygodniu czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie rocznego projektu realizowanego w świetlicy szkolnej pt. „Z plecakiem po przygodę”. Uczniowie wystąpili w przedstawieniu, które miało na celu zaprezentowanie gościom omawianych w ciągu roku krajów Europy.
        • Podsumowanie akcji Czytam z Bratkiem

• 22.06.2022 r. odbyło się podsumowanie akcji „Czytam z Bratkiem”. Dzięki zaangażowaniu wielu uczniów i ich rodziców udało się nagrać bajki dla naszych najmłodszych kolegów i koleżanek z zerówki.
        • 1a w Multicentrum

• Klasa 1a po raz pierwszy odwiedziła Multicentrum. Poznaliśmy zasady konstrukcji klockami K-nex oraz platformę edukacyjną Misia Bu.
        • Dzień Angielski

• W dniu 21.06 (wtorek), odbędzie się Dzień Angielski dla klas drugich, organizowany przez uczniów klas 7 i 8.
            Pierwsza tura rozpocznie się o godzinie 9.00, zakończy ok. godziny 11.30 (hol na II piętrze), biorą w niej udział klasy 2a, 2e, 2f.

Druga tura rozpocznie się o godzinie 12.00, a zakończy ok. godziny 14.30 (hol na II piętrze), obejmuje klasy 2b, 2c, 2g.

• Dzień szalonych fryzur

• W czerwcu w świetlicy 117 odbyl się DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR. Świetliczaki uruchomiły swoją wyobraźnię i stworzyły wspaniałe, szalone fryzury. Kreatywność uczniów wzbudziła podziw całej społeczności szkolnej. Zapraszamy do galerii.

• Dzielnicowy Konkurs Literacki Zaczaruj mnie baśnią

• Polonistki - pani Anna Szabrańska oraz pani Natalia Kwiatkowska - organizowały Dzielnicowy Konkurs Literacki. Uczniowie puścili wodze fantazji i stworzyli wyjątkowe historie. Doceniana była przede wszystkim kreatywność, lecz także znajomość  wyznaczników gatunkowych baśni i struktury opowiadania.

• Warsztaty 1b w Multicentrum

• Klasa Ib brała udział w cyklu warsztatów w Multicentrum na Białołęce, ostatnie warsztaty odbyły się 6 czerwca. Dzieci miały różnorodne zajęcia z grafiki komputerowej, przyrody i zajęcia konstrukcyjne z wykorzystaniem klocków K’nex.

• Klasy Ia, Ib, Ie, IIc z wizytą w Magicznych Ogrodach

• 3 czerwca uczniowie klas Ia, Ib, Ie, IIc i IIe byli z nauczycielami na wycieczce w Magicznych Ogrodach. Pogoda nam sprzyjała, cały dzień świeciło słońce. Oprowadzali nas animatorzy przebrani za bajkowe postacie, zapoznali nas z niezwykłą, pełną magii i tajemnic historią tego miejsca.
        • Piknik integracyjny i XVII Zawody Pływackie Dzieci z Niepełnosprawnościami - Białołęka 2022

• W niedzielę 29 maja miało miejsce szczególne wydarzenie. Na pływalni Białołęckiego Ośrodka Sportu odbyły się XVII Zawody Pływackie Dzieci z Niepełnosprawnościami - Białołęka 2022. Impreza sportowa została połączona z „Piknikiem Integracyjnym”, który uświetnił zawody i na który licznie przybyli zawodnicy z  rodzinami, trenerami, a także zaproszeni goście.

• Wycieczka do Stajni na Kępie w Skierdach

• W pochmurny poranek 27 maja klasy 2a i 2b pojechały na wycieczkę do Stajni na Kępie w miejscowości Skierdy niedaleko Warszawy. Uczniowie poznali maści koni, nazwy poszczególnych elementów uprzęży końskiej, zdobyli wiedzę jak siodła się konie i w jaki sposób należy o nie dbać i je pielęgnować.

• Dzień Dziecka – Gofry

• Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze dzieci. Wszystkim zależy, aby był to wyjątkowy, pełen atrakcji i długo wspominany dzień. Dorośli dokładają wszelkich starań, aby dzieci były uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe.
        • Warsztaty plastyczne 7b

• W dniu 29 maja br. klasa 7 b wybrała się z wychowawcą klasy i pedagogiem wspomagającym na warsztaty plastyczne do Creativo. Podczas tych zajęć uczniowie robili kaktusy z kamieni w doniczce.