• Dyżur w przerwie świątecznej

• Szanowni Rodzice,
            w związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną informujemy, że dyżur opiekuńczy jest sprawowany w następujących dniach i godzinach:
            23.12.2019 r. - 7:00-17:00
            24.12.2019 r. - 7:00-14:00
            27.12. 2019 r. - 7:00-17:00
            30.12.2019 r. - 7:00-17:00
            31.12.2019 r. -  7:00-14:00
            02.01.2020 r. -  7:00-17:00
            03.01.2020 r. -  7:00-17:00

Dzieci przyprowadzane w godz. od 7.00 do 8.00, zbierają sie w sali 023 na parterze. o godzinie 8.00 sa przeprrowadzane do sali świetlicowej 119 na 1 piętrze.

• #Razem na święta#

• W ten szczególny czas nikt nie powinien czuć się samotny i opuszczony....dlatego wzięliśmy udział w pięknej akcji pod nazwą "Bezdomna kartka". Chętni uczniowie przygotowali własnoręcznie kartki świąteczne z życzeniami, które przekazaliśmy do ośrodków dla osób bezdomnych.

• Jasełka w 2j

• 16 grudnia w poniedziałkowe popołudnie drugoklasiści gościli w klasie swoich najbliższych, rodziców i rodzeństwo. Zaprezentowali "Jasełka", przedstawienie o Bożym Narodzeniu. Złożyli także wszystkim świąteczne życzenia.
        • Dzień Angielski 2019

• Zgodnie z coroczną tradycją, w naszej szkole, odbył się Dzień Angielski dla klas pierwszych.

Wyjątkowość imprezy polega na tym, że prowadzącymi punkty z atrakcjami dla pierwszoklasistów są uczniowie klas szóstych. To było dla nich ogromne wyzwanie i wysiłek, z którego wywiązali się wzorowo !!! Dziękujemy !!!

• Świąteczne kartki

• Zbliżające się święta Bożego Narodzenia stały się inspiracją dla uczniów klas IV-VIII, którzy przygotowali piękne kartki i tym samym wzięli udział w szkolnym konkursie na  „Kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku francuskim lub hiszpańskim".
        • Lekcja dualna w klasie 2e

• 19.12, w klasie 2e, odbyła się lekcja dualna zatytułowana "Robimy bombki – we are making baubles!”. Uczniowie poznali słownictwo związane z symbolami Świąt Bożego Narodzenia oraz dekorowaniem bombek. Lekcja przyniosła nam wiele radości i satysfakcji:).

• Życzenia świąteczne wysłane!!!

• Uczniowie 2b napisali i wysłali do wylosowanego kolegi lub koleżanki pocztówkę z życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Z niecierpilowością teraz oczekujemy kartek:)

• Wspólne kolędowanie

• Cicha noc, święta noc… to właśnie w ten wieczór, magiczny piątek 13 grudnia dzieci ze świetlicy 119 razem z wychowawcami, rodzicami i Panią Dyrektor spotkali się, aby wspólnie kolędować.
        • Babcia na jabłoni - Mira Lobe

• Powieść "Babcia na jabłoni" znakomitej austriackiej autorki, Miry Lobe, której talent pisarski porównywany jest z twórczością Astrid Lindgren. Książka ta opowiada o chłopcu, który bardzo chciał mieć babcię, więc ją wymyślił.
        • Warsztaty świąteczne

• 11 grudnia 2019 r. klasa 1 e wybrała się do Centrum Edukacji Mandaryn. Uczniowie wykonali świąteczne stroiki. Tworzenie przepięknych dekoracji było wspaniałą okazją, aby poczuć magię świąt.

• Mikołajki w 1d i 2b

• 6 grudnia 1d i 2b świętowały Mikołajki na wieczorze filmowym w szkole. Przed filmem każda z klas wykonała inne zadanie. 1 d wykonała piękny łańcuch, którym przystroiła klasową choinkę. 2 b układała puzzle XXL z których powstał Mikołaj!

• Wyniki konkursu  „Tacy sami” – integracja moimi oczami
          • Wyniki konkursu „Tacy sami” – integracja moimi oczami

• Znane są już wyniki konkursu plastycznego „Tacy sami” – integracja moimi oczami, którego organizatorkami były Małgorzata Sierocka i Aleksandra Korczak.

Konkurs został zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością w celu rozwijania empatii i tolerancji wśród najmłodszych uczniów.

• Bombka, śnieg i wizyta w Creativo

• Na początku grudnia dzieci z klas 2d i 2f odwiedziły Akademię Twórczości Creativo. Wzięły udział w eksperymencie świątecznym. Wynikiem przeprowadzonego doświadczenia była zamarznięta bombka. Dzieci były pod wrażeniem tego, co zobaczyły.

• Wycieczka do Muzeum Polin

• 5 grudnia 2019 r. uczestnicy koła historycznego "Sekrety historii" udali się do Muzeum Polin. Uczniowie zapoznali się z historią współistnienia narodu żydowskiego na ziemiach polskich na przestrzeni wieków, poznali ich kulturę i obyczaje.
        • Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszam 18 grudnia 2019 r. /środa/ na zebrania z Rodzicami, które odbędą się wg harmonogramu:

• Maraton pisania listów

• Drodzy Uczniowie!!!
            W zeszłym roku po raz pierwszy w naszej Dzielnicy Białołęka odbyło się wydarzenie pisania listów organizowane przez Amnesty International. Jako społeczność szkolna zaangażowaliśmy się, udostępniając pomieszczenia naszej szkoły dla piszących. W tym roku po raz drugi Młodzieżowa Rada Dzielnicy Białołęka zaprasza na wydarzenie.

• Ścieżka kształcenia - doradztwo zawodowe

• Uczniu,

czy chcesz zaplanować swoją ścieżkę kształcenia i kariery zawodowej?

Rodzice / Opiekunowie

czy chcecie pomóc swoim dzieciom w procesie podejmowania decyzji dotyczących ich przyszłej kariery?