• Konkurs multimedialny z fizyki

• Zapraszamy uczniów klas II-III Gimnazjum oraz VII Szkoły Podstawowej do uczestnictwa w konkursie "Zjawiska fizyczne wokół nas". Termin składania prac - 30 maja 2018 roku.

• „Edukacja przez Szachy w Szkole”

• Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 366 do udziału w V Turnieju Finałowym ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”. z kategorią warszawską, organizowanym przez Polski Związek Szachowy w partnerstwie m.in. z Miastem Stołecznym Warszawą, które współfinansuje niniejsze przedsięwzięcie.

• Szkolny Konkurs Ortograficzny z Języka Angielskiego dla klas IV

• Zapraszamy uczniów klas IV do udziału w Szkolnym Konkursie Ortograficznym z Języka Angielskiego.

• Rowerowy maj

• Nasza szkoła w tym roku szkolnym bierze udział w kampanii ROWEROWY MAJ. Jest to kampania, która sprawdziła się w Gdańsku i obejmuje z roku na rok coraz więcej miast Polski. W Warszawie udział weźmie ponad sto szkół.
        • Odyseja Kosmiczna

• W piątkowe popołudnie 13 kwietnia 2018 r. dzieci ze świetlicy wyruszyły wraz z rodzicami na pełną przygód Odyseję  Kosmiczną.
        • Egzamin gimnazjalny 2018

• W dniach 18-20 kwietnia 2018 r. odbył się w szkole przy ul. Strumykowej przedostatni egzamin gimnazjalny, do którego przystąpiło 353 uczniów klas trzecich Gimnazjum.
        • 41 Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

• W kwietniu odbył się szkolny oraz dzielnicowy Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka. W etapie dzielnicowym naszą szkołę reprezentowały: Gabriela Powierża, Weronika Remkowska i Zofia Dębińska.
        • Konkurs fotograficzny

• Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym: "„PŁYWANIE TO JEST TO CO KOCHAM ROBIĆ ;-) -  POKAŻĘ TO.

• Mała Olimpiada Matematyczna

• 11 kwietnia odbył się dzielnicowy etap Małej Olimpiady Matematycznej.  Naszą szkołę reprezentował Michał Mroczkowski z klasy 3o oraz Alan Borucki z klasy 3a.

• Wycieczka Klubu Olimpijczyka do Narodowego Centrum Badań Jądrowych

• We wtorek 27 marca wybraliśmy się (dzięki hojności Rady Rodziców) do Świerku pod Warszawą, gdzie znajduje się jedyny w Polsce badawczy reaktor jądrowy Maria.

• Egzamin gimnazjalny

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

18, 19 i 20 kwietnia 2018r. (środa, czwartek, piątek) w naszej szkole odbywa się egzamin gimnazjalny.

W związku z tym uczniowie klas IV i VII szkoły podstawowej oraz klas II gimnazjum nie przychodzą w tych dniach do szkoły.

Małgorzata Wiśniewska

Szkoły Podstawowej nr 366

• Odwołane lekcje

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

W związku z przygotowaniami do egzaminu gimnazjalnego, we wtorek 17 kwietnia, lekcje 10 i 11 są odwołane.

Zajęcia kończą się o godz. 16.20

Małgorzata Wiśniewska

Szkoły Podstawowej nr 366

• Elimancje do WOM-u Białołęka

• W kwietniu uczniowie klas I – VII brali udział w kolejnym turnieju szachowym, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 154.

• Prezentacja szkoły

• 12 kwietnia w naszej szkole odbyła się prezentacja Technikum Łączności im. prof. dr inż. Janusza Groszkowskiego w Warszawie. To już kolejna szkoła, która nas odwiedziła, w ramach doradztwa zawodowego dla trzecich klas gimnazjalnych.

• Śladami Powstania Warszawskiego

• W ubiegły czwartek klasa 2c Gimnazjum udała się na spacer po Starym Mieście śladami Powstania Warszawskiego. Naszym przewodnikiem była pani Teresa Dąbrowska, nauczycielka naszej szkoły.
        • Strumyk TV - Zachęta 2018

• W kolejnym filmie z cyklu "Strumyk TV" razem z uczniami IV klas Szkoły Podstawowej nr 366 w Warszawie odwiedzamy WARSZAWSKĄ ZACHĘTĘ.
        • Zrzutka na zawody pływackie dzieci niepełnosprawnych

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
            już po raz piętnasty będziemy mieć niezwykłą okazję uczestniczyć w XV Zawodach Pływackich Dzieci Niepełnosprawnych- Białołęka 2018.

• Warszawski Program Edukacji Kulturalnej

• W ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej po raz trzeci ukazała się publikacja, zbierająca informacje na temat  różnych projektów  realizowanych przez warszawskie szkoły i placówki oświatowe.
        • XII Szkolny Przegląd  Małych Form  Teatralnych i Artystycznych
          • XII Szkolny Przegląd Małych Form Teatralnych i Artystycznych

• W miniony piątek, 6 kwietnia, po raz 12 świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru, organizując  tradycyjnie Szkolny Przegląd Małych Form Teatralnych i Artystycznych.
        • Profile nie tylko na facebook-u

• W ramach rozwijania zainteresowania geografią uczniowie klas VII przygotowali profile glebowe. Wykorzystali różne materiały do utworzenia poszczególnych warstw gleby.