• Symfonia na skrzypce i DJ-a

• 23.11.2023 15:10
        • Dnia 22 listopada klasy 6f, 6d, 7a i 7b miały przyjemność uczestniczyć w  koncercie Tomasza Dolskiego. Była to swoista symfonia na skrzypce i DJ-a Vol. 3, podczas której hity muzyki poważnej zostały przedstawione w nowoczesnej formie.
        • Dyskoteka szkolna

• 22.11.2023 10:00
        • W dniach 16-17 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka dla klas 4-8. Organizatorem imprezy była Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 366. Młodzież bawiła się doskonele w rytm znanych i lubianych utworów. Wyjątkową atmosferę dyskoteki dopełniały hawajskie dekoracje oraz elementy ubioru uczestników zabawy.
        • Dzień Tolerancji

• 22.11.2023 10:06
        • W związku z Dniem Tolerancji, obchodzonym 16 listopada, uczniowie klasy 2e spotkali się ze swoimi rówieśnikami z Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie.
          Z nowo poznanymi kolegami, z równoległej klasy drugiej, uczestniczyli w warsztatach muzycznych, grali na instrumentach, a także wzięli udział w koncercie: Co brzmi w trzcinie? - zorganizowanym przez muzyków instrumentów dętych z Filharmonii Narodowej.

• Warsztaty kulinarne klasy 6f

• 21.11.2023 10:31
        • 20 listopada klasa 6f miała okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych. W trakcie warsztatów uczniowie przygotowali dwa dania: jedno wytrawne i jedno słodkie. Menu tego dnia obejmowało burgery wołowe z bułkami własnej roboty, a także tiramisu truskawkowe.