• Majowe Święta w świetlicy

• 07.05.2021 14:57
        • Maj jest miesiącem szczególnym dla naszej Ojczyzny. W tych pierwszych trzech dniach obchodzone są bowiem w Polsce święta upamiętniające najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisane zostały w historii polskiej państwowości.

• Zajęcia kulinarne w świetlicy 119 - Gofry

• 30.04.2021 10:40
        • W środę 28 kwietnia świetlica 119 wraz z dziećmi z klas 1c, 1d, 1e wykonała gofry. Każdy z uczestników miał przydzielone zadanie do wykonania: odmierzanie właściwej ilości produktów, mieszanie składników, a na koniec dekorowanie upieczonych już gofrów swoimi ulubionymi smakołykami.

• Cykliczne zajęcia „ Savoir vivre” w świetlicy 118

• 30.03.2021 10:06
        • Warto znać zasady dobrego wychowania i ich przestrzegać. Czasami zdarzają się sytuacje, które wprawiają nas w zakłopotanie, ponieważ nie wiemy czy dobrze zachowaliśmy się, czy kogoś nie uraziliśmy. O tym, jak się zachować w danej sytuacji, często decydujemy spontanicznie, kierując się intuicją lub wyczuciem.

• Wiosna w świetlicy 118

• 29.03.2021 15:51
        • Uczniowie ze świetlicy 118  z radością powitali Panią Wiosnę, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach ukazujących uroki tej kolorowej, pachnącej i radosnej pory roku.

• Portrety znanych kobiet - konkurs

• 23.03.2021 15:14
        • W świetlicy 117 odbył się konkurs plastyczny skierowany do uczniów klas I-III „Portrety znanych kobiet”. Wpłynęło wiele ciekawych prac. Wybór był trudny, ale po burzliwej dyskusji komisja wyłoniła zwycięzców. Nagrodzeni uczniowie otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy laureatom!!!