• Portrety znanych kobiet - konkurs plastyczny

• 31.03.2022 11:21
        • W marcu w świetlicy 117 odbył się konkurs plastyczny Portrety znanych kobiet.  Uczestnicy konkursu wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Wykonali piękne prace. Wśród osób portretowanych były m.in. Magda Gessler, Coco Channel, Maria Skłodowska- Curie.

• Odwiedziny zawodniczek z AZS AWF Warszawa

• 29.03.2022 14:20
        • 22 marca br. świetlicę 117 odwiedziły zawodniczki z KS AZS AWF Warszawa, które na co dzień trenują grę w piłkę ręczną. Dzieci z zaciekawieniem słuchały różnych informacji na temat tej dyscypliny. Miały okazję zadać pytania, a także wziąć udział w sportowych zabawach z piłką ręczną. Spotkanie z zawodniczkami było bardzo udane i emocjonujące!

• Badamy właściwości cieczy

• 25.03.2022 12:55
        • Podczas zajęć w świetlicy szkolnej wyjaśniałyśmy dzieciom naukowo, za pomocą eksperymentów chemicznych, ciężar różnych substancji. Doświadczenia były na tyle spektakularne, że rozbawiły, a jednocześnie zaintrygowały dzieci, wywołując przy tym "burzę mózgów".

• Z plecakiem po przygodę - Norwegia

• 23.03.2022 10:41
        • W świetlicy 117 kontynuujemy projekt z „Plecakiem po przygodę”. Kolejny kraj, z którym dzieci miały okazje się zapoznać, to Norwegia. Uczniowie dowiedzieli się, m.in. o położeniu Norwegii, ciekawych miejscach tego państwa, kulinariach, historii Wikingów. Uczniowie zaangażowali się w wykonanie nakrycia głowy Wikinga.

• Dzień tosta

• 23.03.2022 10:04
        • 25 lutego w świetlicy 117 obchodziliśmy Dzień Tosta. Z tej okazji dzieci miały możliwość skosztowania pysznych i chrupiących tostów. Ten dzień sprawił dzieciom wiele radości!