• Dzień Patrona Szkoły Podstawowej nr 366

• 17.11.2021 17:19
      • Z okazji Dnia Patrona Szkoły, uczniowie klasy 3a i klasy 3e przygotowali tematyczną piosenkę.

Na filmie widać uczniów klasy 3a i klasy 3e, którzy na tle granatowej kurtyny śpiewają piosenkę. Uczniowie stoją w dwóch rzędach. W pierwszym rzędzie stoją uczniowie kl 3e, którzy grają na instrumentach: trójkąt, klekotki, tamburyn.

Po prawej stronie stoją dziewczynki, po lewej chłopcy. Na środku pierwszego rzędu pomiędzy dziećmi ustawiony jest duży portret Jana Pawła II w złotych ramach.

W drugim rzędzie na podwyższeniu stoją uczniowie klasy 3a. Podobnie jak w rzędzie pierwszym po prawej stronie dziewczynki po lewej chłopcy.

Uczniowie ubrani są w stroje galowe. Poszczególne dzieci z klasy 3a mają przyklejone do piersi biało- czerwone kotyliony.

Opracowała:

Katarzyna Konwalska