• Innowacja pedagogiczna Dobre maniery na co dzień

• 10.01.2024 14:27
        • W świetlicy szkolnej w sali 118, w ramach zajęć innowacyjnych, są prowadzone zajęcia pt. Dobre maniery na co dzień.
          Savoir-vivre - to zbiór zasad dobrego wychowania, dobrych manier, znajomość obowiązujących reguł grzeczności, których należy przestrzegać.
        • Zajęcia otwarte w świetlicy 119

• 14.12.2023 10:13
        • Uczniowie ze świetlicy 119 uczestniczyli w andrzejkowych zajęciach otwartych, podczas których brali udział w różnego rodzaju wróżbach i zabawach andrzejkowych. Dzieci m.in. przelewały wosk, wrzucały monety do wody, myśląc o swoich życzeniach, kręciły butelką, by wylosować jaki zawód będą wykonywać w przyszłości, a także wróżyły z serca z imionami kolegów i koleżanek.
        • Jesienne zajęcia w świetlicy 119

• 23.11.2023 10:16
        • Jesień w naszej świetlicy minęła w okamgnieniu!
          W tym czasie, poprzez rozwiązywanie zagadek, rebusów i wykreślanek, rozwijaliśmy i poszerzaliśmy naszą wiedzę na temat tej pory roku.
        • Październikowe i listopadowe zajęcia w świetlicy szkolnej 118

• 17.11.2023 15:04
        • 16 listopada - Dzień Tolerancji
          Tego dnia na całym świecie jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Tolerancji. W Sali świetlicowej 118 zostały zorganizowane zajęcia edukacyjne, na których zostały poruszone tematy dotyczące szacunku, akceptacji oraz różnorodności kultur na świecie.