• Październikowe i listopadowe zajęcia w świetlicy szkolnej 118

• 17.11.2023 15:04
      • 16 listopada - Dzień Tolerancji
        Tego dnia na całym świecie jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Tolerancji. W Sali świetlicowej 118 zostały zorganizowane zajęcia edukacyjne, na których zostały poruszone tematy dotyczące szacunku, akceptacji oraz różnorodności kultur na świecie.
      • 11 Listopada- Święto Odzyskania Niepodległości

Podczas listopadowych zajęć świetlicowych uczniowie poznawali polskie symbole narodowe, takie jak godło, flaga i hymn państwowy. Dzieci podczas zajęć plastycznych wykonały kokardy narodowe i godła.

Dzień jeża

10 listopada obchodzimy „Dzień jeża”. Z okazji tego święta uczniowie klas pierwszych zostali zapoznani z najważniejszymi wiadomościami dotyczącymi tych malutkich ssaków. Dzieci wykonały także prace plastyczno-techniczne pt. „Lubimy jeże”.

„W świecie zwierząt”

W sali świetlicowej numer 118 odbyły się zajęcia na temat zwierząt zagrożonych wyginięciem. Podczas zajęć plastycznych uczniowie wykonali papierowe zoo.

„Mój pupil”

Na początku października uczniowie klas pierwszych przygotowali prace plastyczne pt. ”Ja i mój pupil”. Rozmawialiśmy o tym, jak być odpowiedzialnym opiekunem, a także jak pomagać bezdomnym zwierzętom. Celem zajęć było uwrażliwienie uczniów na potrzeby zwierząt.

Zespół świetlicowy sala nr 118