• W świecie tworzyw sztucznych i druku 3D - grudzień

• 03.02.2023 15:19
        • Klasa 5 B na lekcji techniki poznawała zastosowanie i właściwości tworzyw sztucznych. Na jednych z zajęć uczniowie zaprojektowali i stworzyli stworki, pojazdy oraz ozdoby z wykorzystaniem plastikowych opakowań oraz innych materiałów z recyklingu. W celu połączenia elementów uczniowie posłużyli się klejem na gorąco.
        • Laboratoria Przyszłości - październik

• 31.01.2023 15:31
        • Podczas październikowych lekcji informatyki uczniowie eksperymentowali z siłą, ruchem i interakcjami w kontekście sportowym, lecz tym razem bez użycia technologii. To wszystko za sprawą klocków Lego Education BricQ Motion, które zapewniły im łatwą i praktyczną naukę poprzez doświadczenia.
        • Laboratoria Przyszłości - wrzesień

• 31.01.2023 15:46
        • W wrześniu podczas lekcji informatyki uczniowie klas 4-8 rozpoczęli pracę z klockami Lego Education SPIKE Essential oraz SPIKE Prime. Wspólnie z dziećmi przygotowaliśmy zestawy – posortowaliśmy klocki według koloru na tackach, które ułatwiają budowanie i sprzątanie po zakończonych zajęciach oraz nakleiliśmy etykiety i podpisaliśmy elementy.
        • Drukujemy dziecięce marzenia - zajęcia z druku 3d

• 10.01.2023 09:43
        • TECHNOLOGIE JUTRA

Klasa 3g w dniu 21.11.2023 r. uczestniczyła w zajęciach podczas których, uczniowie poznali wiele ciekawostek ze świata technologii trójwymiarowych.

Dowiedzieli się:

- czym jest bioprinting
          - jak wydrukować dom
          - jak powstają tytanowe elementy 3D wykorzystywane przy produkcji np. samochodów i wiele innych.