• Piękno Przyrody Mazowsza - finał konkursu filmowego

• 03.11.2022 14:43
      • W dniu 27.10.2022 r. w „Kinie Wisła” w Warszawie odbył się finał konkursu filmowego pn. „Piękno Przyrody Mazowsza” skierowanego dla uczniów z klas VI-VIII szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego.

• Organizatorem konkursu filmowego pn. „Piękno Przyrody Mazowsza” był Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych oraz Departament Polityki Ekologicznej, Geologii i Łowiectwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie we współpracy z Max Film SA.

Podczas finału w „Kinie Wisła” zostali wyłonieni laureaci I,II i III miejsca.

Nasz uczeń Bartosz T. z klasy 7b został wyróżniony za swój film .

Zdjęcie przedstawia wyróżnionego ucznia Bartosza T. z opiekunem panią Beata Pierożak oraz pana Andrzeja Różyckiego Zastępcę Dyrektora Departamentu Polityki Ekologicznej, Geologii i Łowiectwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Jarosława Kreta- osobę prowadzącą całą uroczystość oraz pozostałych wyróżnionych uczniów i laureatów.

Opracowanie:
        Beata Pierożak