• Dzień Pluszowego Misia

• 14.12.2020 12:24
      • Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia obchodzonego na całym świecie 25 listopada w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt: „Mój przyjaciel miś”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonie pracy plastycznej przedstawiającej postać pluszaka.

• Konkurs cieszył się ogromnym  zainteresowaniem.

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy, że trzecie miejsce otrzymał Piotr L. uczeń klasy 3b, na drugim miejscu znalazł się miś autorstwa Alicji Ż. z klasy 1c, a pierwsze miejsce zdobyła Maria S. uczennica klasy 1c.

W gronie wyróżnionych znaleźli się: Alicja J. z 2c, Aleksander K. z 1d, Hanna Z. z 3d oraz Matylda P. z 1d.

Rodzicom gratulujemy tak uzdolnionych pociech. Uczestnikom życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji.

Zapraszamy do galerii, gdzie można podziwiać prace utalentowanych sympatyków pluszowych misiów.

Fotoalbum

Terebus Emilia