• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2023 rok

• 02.10.2023 10:24
        • Szkoła Podstawowa Nr 366 Im. Jana Pawła II w Warszawie, jak co roku włączyła się w akcję Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Celem święta jest propagowanie czytelnictwa wśród uczniów, a także ukazanie wartości płynących z czytania książek.

• 16.06.2023 15:54
        • Szanowni Rodzice, serdecznie dziękujemy za dobrowolne wpłaty na rzecz uczniów objętych opieką świetlicową.
          Dzięki nim zostały zakupione: materiały plastyczne i papiernicze (kredki, farby, bloki, nożyczki, kleje, różne materiały do prac plastyczno-manualnych, papier ksero), gry planszowe, układanki logiczne, piłki, skakanki, Bule, nagrody za udział w konkursach.
          Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy wspierają świetlicę, przekazując gry planszowe, książki, papier ksero itp.

• Dzień Dziecka w świetlicy 119

• 12.06.2023 09:53
        • Świętowanie Dnia Dziecka w świetlicy 119 trwało od samego rana. Ten dzień był wypełniony muzyką, dobrą zabawą oraz smakołykami. Uczniowie w sali oprócz zabaw delektowali się pysznymi goframi. Zabawom na podwórku szkolnym towarzyszyła muzyka, popcorn oraz bańki mydlane. Niektórzy z naszych uczniów popisali się doskonałym wyczuciem rytmu i talentem tanecznym.
        • Świetlica 119 w bibliotece Nautilus

• 02.06.2023 15:27
        • Uczniowie ze świetlicy 119 uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych o Mikołaju Koperniku w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży Nr LVI Nautilus. W trakcie zajęć uczniowie poznali życiorys Mikołaja Kopernika oraz wzbogacili swoją wiedzę o kosmosie.