• Świetlicowy konkurs w układaniu puzzli na czas

• 19.04.2024 13:49
        • W lutym odbył się konkurs świetlicowy dla klas pierwszych pt. "Układanie puzzli na czas". Cieszył się on dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Pierwszoklasiści w parach składali układanki, bardzo dobrze sobie przy tym radząc. W skupieniu oraz z zaangażowaniem podeszli do zadania, zaskakując przy tym swoją umiejętnością i tempem pracy.

• Smacznie, wiosennie i kolorowo w świetlicy nr 119

• 12.04.2024 09:14
        • Miniony miesiąc wypełniony był różnorodnymi aktywnościami, w których brały udział dzieci ze świetlicy nr 119. Jednymi z nich były zajęcia kulinarne, podczas których przygotowały m.in. pizzę oraz gofry.
        • Występ Wielkanocny w Domu Opieki

• 28.03.2024 14:42
        • 27 marca 2024 roku (środa) klasa 2e, pod opieką wychowawcy Pani Anny Wielechowskiej oraz Pani Magdaleny Panek, Katarzyny Dziadek i Ewy Osowskiej udała się do Domu Opieki przy ulicy Mehoffera w celu zaprezentowania przedstawienia wielkanocnego pt. „Jak kurczaczki i króliczki rozrabiały w koszyczku”. Dzieci miały na sobie prześliczne stroje świąteczne, nie zabrakło też króliczków, kurczaczków i pisanek zdobiących ubiór.
        • Konkurs plastyczno – techniczny pt. „Pisanka z jaja dinozaura”

• 27.03.2024 15:27
        • W marcu zorganizowany został konkurs plastyczno – techniczny, pt. „Pisanka z jaja dinozaura”. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wykonanych prac konkursowych. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i oryginalnością. Wszystkie prace można podziwiać na wystawie w holu przy wejściu do szkoły oraz na naszej stronie internetowej.