Wydarzenia w świetlicy
Czerwiec w świetlicy 217
- 25.06.2026 12:09
- W czerwcu uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach plastycznych oraz aktywnościach na świeżym powietrzu. Hucznie świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji nauczyciele pracujący w świetlicy szkolnej przygotowali dla swoich wychowanków wyjątkowe przedstawienie.
Rozmawialiśmy również o bezpiecznym wypoczynku podczas wakacji, przypominając najważniejsze zasady bezpieczeństwa.
Kończący się rok szkolny był okazją do wspomnień, podsumowań oraz refleksji nad wspólnie spędzonym czasem. Dziękujemy wszystkim wychowankom za zaangażowanie, kreatywność i codzienny uśmiech.
Z okazji zbliżających się wakacji życzymy wszystkim uczniom słonecznego, radosnego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Udanych wakacji!
Nauczyciele świetlicy 217
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły