• Kosmiczne prace klasy 0a

• 08.05.2020 18:32
        • Dzieci z klasy 0a uwielbiają patrzeć w niebo. Wspólnie wzbogacamy naszą wiedzę na temat Kosmosu, statków powietrznych, a nawet życia pozaziemskiego. Oto wybrane prace przygotowane przez dzieci.
        • Warsztaty przyrodnicze online

• 07.05.2020 15:15
        • W najmłodszych klasach odbyły się pierwsze warsztaty przyrodnicze online:) Dzięki uprzejmości Pana Romana Persony z Zagrody Per-Zoo mogliśmy uczestniczyć w wydarzeniu "Wiosenne przebudzenie".
        • Międzynarodowy Dzień Strażaka

• 06.05.2020 20:22
        • Z okazji Dnia Strażaka 4 maja dzieci uczęszczające na etykę pięknie zilustrowały swoją wdzięczność przedstawicielom tego zawodu:)

• Polskie Symbole Narodowe w wykonaniu klasy 0a

• 06.05.2020 20:05
        • Dzieci z klasy 0a znają Polskie Symbole Narodowe oraz wiedzą czym jest Konstytucja RP.  Oto wybrane prace dzieci związane ze świętami majowymi, a przygotowali je Krystian, Maks, Franek K. i Piotruś.