• ABSTRACT ART w klasach dwujęzycznych

• 16.11.2020 17:21
        • W ramach cyklu lekcji CLIL, czyli zintegrowanego kształcenia przedmiotowo – językowego opartego na jednoczesnym przekazywaniu treści z dziedziny nauczanych przedmiotów i elementów języka obcego, uczniowie klas 7 dwujęzycznych mieli okazję zapoznać się bliżej ze sztuką abstrakcyjną, jej przedstawicielami oraz niepowtarzalnymi obrazami.
        • Super praca - spotkania z przedstawicielami różnych zawodów dla klas dwujęzycznych

• 25.01.2021 11:58
        • W ramach preorientacji zawodowej oraz doskonalenia znajomości języka angielskiego uczniowie klas dwujęzycznych biorą udział w serii spotkań z przedstawicielami ciekawych zawodów. W ostatni piątek zaproszonym gościem był Yezdi - pilot Qatar Airways, zaś uczniowie podczas spotkania mieli okazję dowiedzieć się jak wygląda praca pilota jednej z największych linii lotniczych na świecie.