• Dzień Kobiet w świetlicy szkolnej

• 30.03.2023 10:33
        • „Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen.
          Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki...”
          8 MARCA   to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe.
        • Zajęcia kulinarne „Kuchcikowo” – oponki

• 27.02.2023 12:53
        • Tłusty Czwartek to dzień, w którym zajadamy się przysmakami o ogromnej ilości kalorii. Tradycja zajadania się tego dnia słodkościami trwa od wielu wieków, dlatego też nikt nie liczy zjedzonych pączków, faworków czy oponek. Wręcz przeciwnie, zgodnie z tą tradycją duża ilość zjedzonych pączków tego dnia wróży powodzenie i dostatek przez cały rok.
        • Zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych

• 23.02.2023 09:47
        • Wielkim krokiem zbliżają się ferie zimowe, czyli okres wyjazdów i beztroskiej zabawy na śniegu i lodzie, ale to także czas zabawy w domowym zaciszu. By ferie przebiegały beztrosko, wesoło,  szczęśliwie, a przede wszystkim bezpiecznie należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

• Siema!

• 07.02.2023 11:14