• Kalendarz na rok 2023

• 06.12.2022 09:08
        • Już jest!
          Pierwszy kalendarz na rok 2023 wydany przez Towarzystwo Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 366 oraz Szkołę Podstawową Nr 366.
          Kalendarz ten to małe dzieło sztuki. Powstał z prac uczniów naszej szkoły biorących udział w konkursie plastycznym „(Nie) zwykła Planeta. Przyroda moimi oczami„ w ramach promocji twórczości dzieci oraz uzyskania funduszy na statutowe cele Towarzystwa – zakup pomocy specjalistycznych dla uczniów.

• Idą święta, nie o SMS-ie,  lecz o kartce pamiętaj
        • Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj

• 05.12.2022 09:56
        • Zachęcamy
          do kupowania kartek świątecznych własnoręcznie wykonanych przez uczniów ze świetlicy szkolnej. Kiermasz kartek świątecznych odbywać się będzie od 6 grudnia 2022 r. (szatnia wejście B).

Odłóżmy telefon na święta.  Kultywujmy  tradycję pisania
          kartek świątecznych.

• Psychologiczne Centrum Wsparcia

• 13.10.2022 09:00
          Informujemy, iż od 3 października wznowiono działanie Psychologicznego Centrum Wsparcia dla uczniów, rodziców i nauczycieli, którego zadaniem jest doraźna konsultacja i pomoc psychologiczna.