• Wyprawka pierwszoklasisty

• 15.07.2022 13:37
        Od 1 września 2022 r. Państwa dzieci rozpoczną wielką przygodę ze światem nauki w naszej szkole na Strumykowej. Bardzo prosimy o pomoc w podróży, przygotowując następującą wyprawkę:

• WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY:

- kapcie (tenisówki, na białej, niebrudzącej podeszwie, nieślizgające się) w worku (podpisane),

- strój na  lekcje wychowania fizycznego (biała koszulka i ciemne spodenki) w worku (podpisane),

- plecak – lekki, z usztywnianym tyłem, bez kółek (podpisany)

- piórnik z wyposażeniem: dwa ołówki HB, kredki ołówkowe (6 kolorów), temperówka, klej, bez długopisu, nożyczki z zaokrąglonymi czubkami.

Wszystkie przedmioty należące do dziecka powinny być podpisane!

Reszta potrzebnych przyborów zostanie podana przez wychowawcę na pierwszym zebraniu.

Uczniowie klas pierwszych  otrzymają  podręczniki  do nauki  w klasie pierwszej ze szkoły. Jest to „Wielka przygoda” wydawnictwa Nowa Era nauczanie zintegrowane; j. angielski: „Shine One!”, wydawnictwo: Oxford University Press.

Wyjątek stanowi podręcznik do religii: red: A. Frączak, ks.  R.Szewczyk,  M. Korzeniewska, ks.  J. Staruchowicz „W imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego”, Wydawnictwo Katechetyczne, w który należy się zaopatrzyć indywidualnie.