• Harmonogram wydarzeń i uroczystości

                w II okresie roku szkolnego 2018/2019

                 14 stycznia – 21 czerwca 2019 r.

         

         

        5 stycznia 2019 (sobota) klasy III A-J

        12 stycznia kl. III K-T

         

        Bal Gimnazjalny uczniów klas III

         

        Styczeń/luty

        Egzaminy próbne dla uczniów klas III gimnazjum

         

        21 stycznia

        Bal karnawałowy klas I i II SP

        28 stycznia – 10 lutego 

        Ferie zimowe

         

         

        26 lutego 2019

        (wtorek)

        Spotkanie z rodzicami kandydatów do szkoły podstawowej do klas I -IV, 

        Klasy I-  godz. 18.00, sala 39

        Klasy III i IV – godz. 19 sala 39

         

         

        28 marca 2019 (czwartek)

         

        Rada pedagogiczna śródokresowa, spotkania zespołów na poziomach; zebrania z rodzicami

        -  godz. 18.00 – klasy II, IV, V, VI i  VII  SP

        -  godz. 19.30 – klasy I, VIII SP i III Gim.

        i dyżury nauczycieli -  godz. 18.00 -  20.30

        Rodzice klas III Gim. – spotkanie w sprawie egzaminu

        05 kwietnia 2019 (piątek)

        Przegląd Małych Form Teatralnych i Artystycznych

         

        10 – 12 kwietnia

        (środa, czwartek, piątek)

         

        Egzamin Gimnazjalny

        Klasy I - VIII SP  – dni wolne od zajęć edukacyjnych. Dyżur opiekuńczy pełni świetlica w godz. 6.30 – 18.00. W godz. 8.00 - 13.30 zajęcia świetlicowe poza szkołą - wyjścia, wycieczki.

         

         

        15 – 17 kwietnia

         

        (poniedziałek, wtorek, środa)

        Egzamin Ósmoklasisty

        Klasy I - VII SP i III gimnazjalne   – dni wolne od zajęć edukacyjnych. Dyżur opiekuńczy pełni świetlica w godz. 6.30 – 18.00.

        W godz. 8.00 – 12.00 - zajęcia świetlicowe poza szkołą - wyjścia, wycieczki.

         

         

        Rekolekcje wielkopostne

         

        18 – 23 kwietnia 2019

        Wiosenna przerwa świąteczna

        (18, 19  kwietnia – dyżury opiekuńcze nauczycieli)

         

        25 kwietnia  2019 (czwartek)

        Spotkanie z rodzicami kandydatów do  szkoły podstawowej:

        Klasy VII dwujęzyczne – godz. 18.00, sala 39

        1 maja 2019 (śr.)

        2 maja 2019 (czw.)

        3 maja 2019 ( piątek)

        Święto pracy

        Dzień wolny od zajęć edukacyjnych, dyżur opiekuńczy

        Święto Konstytucji 3 maja

        18 maja 2019 (sobota)

        Zawody pływackie i Piknik Integracyjny

        Dzień otwarty dla uczniów i rodziców przyszłych  klas  III i IV  szkół podstawowych

         

        27 maja 2019

        (poniedziałek)

         

        W ten dzień nie planujemy wyjazdów klasowych

        Rada pedagogiczna, spotkania zespołów na  poziomach;

        zebrania z rodzicami i dyżury nauczycieli:

        -  godz. 18.00 – klasy II, IV, V, VI i  VII  SP

        -  godz. 19.30 – klasy I, VIII SP i III Gim.

        i dyżury nauczycieli -  godz. 18.00 -  20.30

         

        Rodzice klas VII SP – spotkanie w sprawie egzaminu na koniec szkoły podstawowej –  godz. 17.30, s. 39

        Wystawienie i omówienie proponowanych ocen rocznych, zapoznanie rodziców ze wszystkimi  proponowanymi ocenami.

        Maj

        Testy kompetencji z języka polskiego i matematyki i języka angielskiego dla uczniów klas VI i VII

        Maj/czerwiec

        Konferencja Białołęcka  „20 lat Gimnazjów”

         

        Czerwiec

        Sprawdzian predyspozycji językowych dla kandydatów do klas VII dwujęzycznych

        7 czerwca (piątek)

         

        Podsumowanie konkursów Warszawskiej Akademii Talentów – w Urzędzie Dzielnicy

         

        11 czerwca 2019

        (wtorek)

        Podsumowanie udziału w konkursach i innych aktywnościach szkolnych, rozdanie nagród.

        W ten dzień nie planujemy  wycieczek i wyjazdów klasowych                

        13 czerwca 2019

        (czwartek)

        Wystawienie ocen rocznych w Librusie – do godz. 18.00

        14 czerwca 2019 (piątek)

        Rada Pedagogiczna związana z klasyfikacją

        17 czerwca 2019 (poniedziałek)

        Rada Pedagogiczna – zatwierdzenie  klasyfikacji

        17-19 czerwca 2019

        (pon. – śr.)

        Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Rady Rodziców, edukacja  kulturalna, gry terenowe.

        19 czerwca 2019

        (środa)

        Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19

        - klasy  VIII  - godz. 17.00

        - klasy III Gim. – godz. 18.00

         

        21 czerwca 2019

        (piątek)

        Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19

        - klasy I –II  godz. 8.00

        - klasy IV - VII  - godz. 9.00

         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II
      • sekretariat@strumyk21.edu.pl
      • (+22) 58-70-980 Fax:(+22) 58-70-998
      • ul. Strumykowa 21 03-138 Warszawa