Witamy w świetlicy klas I, III, IV Fundusz świetlicy Kierownik świetlicy Dokumenty świetlicy

Witamy w świetlicy klas I, III, IV

Świetlica szkolna zapewnia opiekę uczniom klas 1, 3 i 4

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 6.30 do 18.00

UWAGA!!!

SKRÓCENIE CZASU PRACY ŚWIETLICY OD 2 STYCZNIA 2018 R.

Po wnikliwej analizie czterech miesięcy korzystania przez dzieci ze świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 366, wspólnie z p. Dyrektor Małgorzatą Wiśniewską , p. Wicedyrektor Alicją Ciesek, p. kierownik świetlicy Ewą Rudomino oraz wychowawcami w świetlicy, podjęta została decyzja skrócenia dnia pracy świetlicy od dnia  2 stycznia 2018 roku
do godz. 18.00.

Świetlica szkolna to miejsce, gdzie dzieci mogą spędzić czas wolny w przyjaznej i miłej atmosferze. Chcąc umilić i skrócić czas oczekiwania na rodziców, wychowawcy świetlicy przygotowali dla dzieci różnego rodzaju gry i zabawy oraz zajęcia zorganizowane. Wśród proponowanych zajęć można znaleźć: plastyczne, muzyczne ruchowe, czytelnicze, zabawy, gry logiczne i kulinaria. W naszym rocznym programie kulturalnym będziemy organizować wiele akcji i imprez o charakterze ekologicznym i zdrowotnym. Chcemy, by nasi uczniowie nie tylko spędzali czas na zabawie, ale przede wszystkim poprzez zabawę uczyli się pożytecznych rzeczy, prawidłowych postaw społecznych, wartości oraz szacunku do innych.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Regulamin świetlicy szkolnej