• Witamy w świetlicy klas I, III, IV

Świetlica szkolna zapewnia opiekę uczniom klas 1, 2 i 4

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 6.30 do 18.00

Świetlica szkolna to miejsce, gdzie dzieci mogą spędzić czas wolny w przyjaznej i miłej atmosferze. Chcąc umilić i skrócić czas oczekiwania na rodziców, wychowawcy świetlicy przygotowali dla dzieci różnego rodzaju gry i zabawy oraz zajęcia zorganizowane. Wśród proponowanych zajęć można znaleźć: plastyczne, muzyczne ruchowe, czytelnicze, zabawy, gry logiczne i kulinaria. W naszym rocznym programie kulturalnym będziemy organizować wiele akcji i imprez o charakterze ekologicznym i zdrowotnym. Chcemy, by nasi uczniowie nie tylko spędzali czas na zabawie, ale przede wszystkim poprzez zabawę uczyli się pożytecznych rzeczy, prawidłowych postaw społecznych, wartości oraz szacunku do innych.