• Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

• 09.05.2019 13:00
          • Drodzy Nauczyciele, Uczniowie,
            Szanowni Rodzice,

Już w najbliższą sobotę 11 maja na stadionie PGE Narodowy odbędzie się 23. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik - największa w Europie popularnonaukowa impreza plenerowa. Przeznaczona jest dla wszystkich, którzy ciekawi są świata, a więc przede wszystkim właśnie do uczniów, studentów, nauczycieli i rodziców.

• Warsztaty dla Uczniów i Rodziców

• 09.05.2019 11:43
          • Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 366 zaprasza uczniów i rodziców z "podwójnego rocznika" na warsztaty "Prawidłowa komunikacja a stres" organizowane przez Specjalistyczną Poradnię Profilaktyczno-Terapeutyczna dla Dzieci i Modzieży "OPTA" .

• Zasady korzystania z telefonów komórkowych

• 09.05.2019 11:32
          • Szanowni Rodzice
            Informujemy, że Dyrekcja Szkoły -  w porozumieniu z Radą Rodziców i po uzyskaniu pozytywnej opinii  Rady Pedagogicznej, postanawia zmodyfikować zasady korzystania z telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych przez uczniów na terenie szkoły podczas lekcji i przerw.

• Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych

• 09.05.2019 11:28
            W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie przekazuje informacje jak zadbać o bezpieczeństwo naszych dzieci.

• Bezpieczne wakacje

• 09.05.2019 11:10
          • W okresie wakacyjnym część dzieci wyjedzie na kolonie, czy obozy, a część pozostanie w domach. Mając na uwadze dobro naszych uczniów przedstawiamy kilka rad, które mogą ochronić przed nieprzyjemnymi wakacyjnymi sytuacjami.