• Konkurs - Music and You

• Konkurs muzyczny "Music & You" odbył się w ramach Szkolnego Przeglądu Małych Form Teatralnych i Artystycznych. W konkursie wzięli udział utalentowani wokaliści i instrumentaliści z klas 1-3 oraz 4-8. Jury w składzie: w-ce dyrektor Ewa Cichowlas-Tochmańska, Ewelina Błaszkiewicz oraz Anna Sikora przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

• Zajęcia otwarte w świetlicy 119

• W dniu 22 czerwca z okazji zbliżającego się Dnia Smerfa w świetlicy 119 odbyły się zajęcia otwarte, podczas których uczniowie poznali bliżej bohaterów kultowej bajki "Smerfy". Dzieci poznały tajemnice "magicznego worka", rozwiązywały smerfną krzyżówkę, odgadywały bajkowe przeboje proponowane przez smerfa Harmoniusza oraz przygotowały zgodnie z przepisem Łasucha smerfne babeczki.

• Innowacja pedagogiczna w klasie 1a

• Przez dziewięć miesięcy, od września do maja, w klasie 1a realizowana była innowacja pedagogiczna: "Poznajmy się, nie bójmy się! Oswajanie uczniów z tematem niepełnosprawności".

• Wakacyjne fryzury w świetlicy 117

• Wakacyjna, letnia pogoda zainspirowała dzieci ze świetlicy 117 do stworzenia ciekawych, fantazyjnych fryzur. Kreatywnym pomysłom nie było końca. Uśmiech nie schodził nam z twarzy. Na koniec zabawy zregenerowaliśmy siły zajadając popcorn. To był udany dzień!

• Lato - prace plastyczne

• Słońce za oknem sprawiło, że zatęskniliśmy za plażą i kąpielą w morzu. Puszczając wodze fantazji świetliczaki ze świetlicy nr 117 stworzyły morskie plakaty pełne ryb, krabów i odważnych nurków. Chłód morskiej bryzy pomógł przetrwać w gorące popołudnie.

• Karta ucznia - przedłużenie ważności

30 września br. mija czteroletni okres ważności wydanych pierwszych kart ucznia. W tym roku konieczna jest wymiana kart używanych obecnie przez uczniów klas IV-VII. Zarząd Transportu Miejskiego wymieni karty, aby zdjęcia dzieci były aktualne oraz wgra uprawnienia na kolejny okres.
          • Informacja Kierownika świetlicy

• Szanowni Rodzice,
            serdecznie dziękujemy za dobrowolne wpłaty na rzecz uczniów objętych opieką świetlicy. Dzięki Wam mogliśmy doposażać świetlicę w niezbędne materiały i pomoce dydaktyczne.
            Szczególne podziękowania składamy Rodzicom, którzy dodatkowo wsparli nas ofiarując  gry, książki i artykuły szkolne.
            Życzymy udanego wypoczynku, ciekawych podróży, niezapomnianych wrażeń.

Kierownik oraz nauczyciele świetlicy

• Zielona szkoła klas 3a i 3d

• 7 i 8 czerwca 2021 r. klasy 3a i 3d spędziły czas na Mazurach w malowniczym miejscu nad Jeziorem Łęsk, a dokładnie w Dźwierzutach. Wybrały się tam na pierwszą zieloną szkołę. Pogoda niezwykle dopisała, więc dzieci korzystały z uroków przyrody i przygotowanych atrakcji. Dwa dni minęły jak sen, a dzieci nie chciały wracać do Warszawy. Wszyscy świetnie integrowali się i bawili.

• Warszawskie drogi bez promili - kampania dla klas VII

• Na terenie naszej placówki odbyła się kampania pt. "Warszawskie drogi bez promili w Dzielnicy Białołęka” realizowana przez Fundację Prodriver na zlecenie m. st. Warszawy. W Kampanii wzięły udział klasy VII Szkoły Podstawowej nr 366.

• MASKI pamięci emocji - wystawa

• Wraz z Ośrodkiem Akademii JA EMOTKA zapraszamy na wystawę „MASKI pamięci emocji”, którą gościmy w naszej szkole w dniach 08.06 - 10.06. Wystawę będzie można podziwiać na holu, na parterze.
        • Zapisy na świetlicę szkolną

• Szanowni Rodzice,
            w związku z organizacją pracy świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/2022 osoby zainteresowane opieką świetlicową dla swoich dzieci proszone są o wypełnienie i przekazanie do sekretariatu Deklaracji korzystania ze świetlicy szkolnej”.

• Artykuł o motywacji

• Zapraszamy nauczycieli, rodziców oraz uczniów do zapoznania się z artykułem dotyczącym motywacji. Mamy nadzieję, że wzbogaci on zarówno wiedzę jak i umiejętności.
        • Warsztaty językowe dla uczniów klas dwujęzycznych

• Kilka miesięcy temu nauka przeniosła się ze szkół do Internetu, od dłuższego czasu w starszych klasach trwają nieprzerwanie lekcje zdalne. Nie możemy wychodzić ze szkoły, odwiedzać ciekawych miejsc i spotykać się z interesującymi ludźmi, więc zaprosiliśmy takie osoby do naszych domów aby opowiedziały nam o tych miejscach.

• Warszawska Akcja Lato w Mieście

Od 1 czerwca 2021 r. ruszają zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście”. Tak jak co roku, w okresie wakacji, warszawscy uczniowie oraz dzieci mieszkające w stolicy, będą miały zapewnioną opiekę oraz zajęcia dostosowane do obecnie panującej sytuacji epidemicznej.
        • Dzień Mamy w klasie 0a

• 26 maja to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci, bo mogą podziękować swoim Mamom za Ich bezinteresowną miłość i opiekę. Przedszkolaki z naszej grupy przygotowały dla Mam piosenki i taniec, które zostały umieszczone w zespole klasowym na Teamsach, a także piękne prezenty. Zostaną one wręczone po powrocie ze szkoły do domu.