Aktualności

        • Mamy Mistrza Ortografii
          • Mamy Mistrza Ortografii

          • Tegoroczny finał Szkolnego Konkursu Ortograficznego „Weź byka za rogi” zgromadził najlepszych uczniów z klas 6–8, którzy w poprzednim etapie wykazali się doskonałą znajomością zasad pisowni i wyjątkową sprawnością językową. Rywalizacja była zacięta, a poziom bardzo wyrównany — uczestnicy musieli zmierzyć się z wymagającym dyktandem oraz zadaniem polegającym na wyjaśnieniu pisowni trudnych wyrazów.

        • Poznajemy świat iluzji – wyjście dzieci ze świetlicy 119 do Muzeum Cosmos
          • Poznajemy świat iluzji – wyjście dzieci ze świetlicy 119 do Muzeum Cosmos

          • W dniu 12 czerwca 2026 r. odbyła się wycieczka do Muzeum Cosmos w Warszawie dla grupy dzieci ze świetlicy 119, które brały udział w przedstawieniach teatralnych organizowanych przez świetlicę. Wyjazd był formą wyróżnienia i podziękowania za ich aktywność oraz zaangażowanie w działalność artystyczną.
          • Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

          • Szanowni Państwo,

            uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się na hali Białołęckiego Ośrodka Sportu, według harmonogramu:

            • 25 czerwca (czwartek) godz. 16:00 klasy 8
            • 26 czerwca (piątek) godz. 11:30 klasy 4-5-6-7
                                               godz. 13:00 klasy 1-2-3

            Po uroczystości odbędzie się spotkanie, wychowawcy z uczniami, w wyznaczonych salach.

            Serdecznie zapraszam.

            Małgorzata Wiśniewska
            Dyrektor
            Szkoły Podstawowej nr 366

        • Dzień Dziecka w SP 366
          • Dzień Dziecka w SP 366

          • Co by było, gdyby….
            Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Wychowawczynie wszystkich świetlic przygotowały dla uczniów niespodziankę – przedstawienie pt. „Witajcie w naszej bajce”.
        • Wiosna w świetlicy 118
          • Wiosna w świetlicy 118

          • Wiosenne miesiące w świetlicy 118 obfitowały w ciekawe zajęcia i kreatywne projekty. Podczas lekcji otwartej o mniejszościach narodowych dzieci poznawały kulturę Karaimów i Ormian, a na warsztatach kulinarnych przygotowywały tradycyjne kibiny oraz ormiańskie ciasteczka gata.
        • Wiosna w świetlicy 118
          • Wiosna w świetlicy 118

          • Wiosenne miesiące w świetlicy 118 obfitowały w ciekawe zajęcia i kreatywne projekty. Podczas lekcji otwartej o mniejszościach narodowych dzieci poznawały kulturę Karaimów i Ormian, a na warsztatach kulinarnych przygotowywały tradycyjne kibiny oraz ormiańskie ciasteczka gata.
        • Kreatywne pudełka. Projekt w klasie 5g
          • Kreatywne pudełka. Projekt w klasie 5g

          • Uczniowie klasy 5g na lekcjach języka polskiego w czasie omawiania lektury pt. „Pajączek na rowerze” autorstwa Ewy Nowak przygotowali wyjątkowe pudełka po zapałkach, które zamieniły się w małe portrety literackie.
          • Budżet Obywatelski 2026!

          • Szanowni Państwo,

            na prośbę Wydziału Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Białołęka przekazujemy plakat informacyjny,

            Z poważaniem,

            Małgorzata Wiśniewska
            Dyrektor
            Szkoły Podstawowej nr 366
             

          • Pilny komunikat

          • Szanowni Państwo, 
            Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 366 informuje, że z powodu nagłej awarii sieci wodociągowej i braku wody w szkole wszystkie zajęcia lekcyjne w dniu dzisiejszym (08.06.2026 r.) zostają odwołane.

            Małgorzta Wiśniewska
            Dyrektor
            Szkoły Podstawowej nr 366

        • Tęczowy zawrót głowy
          • Tęczowy zawrót głowy

          • Podczas zajęć fizyki uczniowie klas ósmych zamienili się w prawdziwych badaczy światła! Tematem lekcji było zjawisko rozszczepienia światła, czyli niezwykły proces, dzięki któremu białe światło „ukrywa” w sobie wszystkie kolory tęczy.
             
        • Kwiecień i maj w świetlicy 217
          • Kwiecień i maj w świetlicy 217

          • Kwiecień i maj w naszej świetlicy upłynął w radosnej i twórczej atmosferze. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach plastycznych, grach zespołowych oraz aktywnościach związanych z wiosną i majowymi świętami.