Aktualności

          • Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

          • Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

            Z uwagi na utrzymujące się w ostatnich dniach wysokie temperatury priorytetem dla dyrektora szkoły jest zapewnienie odpowiednich warunków podczas uroczystości kończących obecny rok szkolny.

            W trosce o bezpieczeństwo i komfort uczniów, zakończenie roku szkolnego w dniu
            26 czerwca 2026 r. odbędzie się w salach lekcyjnych, z wyjątkiem klas trzecich, które będą mieć zakończenie na hali Białołęckiego Ośrodka Sportu.


            Harmonogram przydziału sal na zakończenie roku szkolnego będzie wywieszony na tablicy informacyjnej przy wejściu do szkoły.

            Godziny zakończenia pozostają bez zmian:
            godz. 11:30 klasy 4-5-6-7
            godz. 13:00 klasy 1-2
            godz. 13:00 klasy 3 - hala Białołęckiego Ośrodka Sportu
             
            Małgorzata Wiśniewska
            Dyrektor
            Szkoły Podstawowej nr 366

        • Sukces naszych młodych aktorów!
          • Sukces naszych młodych aktorów!

          • Z dumą informuję, że utalentowani artyści z koła teatralnego „Małego Aktora” odnieśli wspaniały sukces! Nasz zespół zdobył wyróżnienie w prestiżowym V Przeglądzie Małych Form Teatralnych ”Baśń Darem Miłości”.
        • Czerwiec w świetlicy 217
          • Czerwiec w świetlicy 217

          • W czerwcu uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach plastycznych oraz aktywnościach na świeżym powietrzu. Hucznie świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji nauczyciele pracujący w świetlicy szkolnej przygotowali dla swoich wychowanków wyjątkowe przedstawienie.
          • Lato w Mieście 2026

          • Szanowni Państwo,

            ze względu na duże zainteresowanie akcją „Lato w Mieście” organizowaną w Szkole Podstawowej
            nr 366, uprzejmie proszę o kierowanie wszelkich pytań oraz zgłoszeń bezpośrednio do koordynatora akcji, pani Dagmary Rudowskiej, na adres e-mail:
            dagmara.rudowska@eduwarszawa.pl

        • Mamy Mistrza Ortografii
          • Mamy Mistrza Ortografii

          • Tegoroczny finał Szkolnego Konkursu Ortograficznego „Weź byka za rogi” zgromadził najlepszych uczniów z klas 6–8, którzy w poprzednim etapie wykazali się doskonałą znajomością zasad pisowni i wyjątkową sprawnością językową. Rywalizacja była zacięta, a poziom bardzo wyrównany — uczestnicy musieli zmierzyć się z wymagającym dyktandem oraz zadaniem polegającym na wyjaśnieniu pisowni trudnych wyrazów.

        • Poznajemy świat iluzji – wyjście dzieci ze świetlicy 119 do Muzeum Cosmos
          • Poznajemy świat iluzji – wyjście dzieci ze świetlicy 119 do Muzeum Cosmos

          • W dniu 12 czerwca 2026 r. odbyła się wycieczka do Muzeum Cosmos w Warszawie dla grupy dzieci ze świetlicy 119, które brały udział w przedstawieniach teatralnych organizowanych przez świetlicę. Wyjazd był formą wyróżnienia i podziękowania za ich aktywność oraz zaangażowanie w działalność artystyczną.
        • Dzień Dziecka w SP 366
          • Dzień Dziecka w SP 366

          • Co by było, gdyby….
            Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Wychowawczynie wszystkich świetlic przygotowały dla uczniów niespodziankę – przedstawienie pt. „Witajcie w naszej bajce”.
        • Wiosna w świetlicy 118
          • Wiosna w świetlicy 118

          • Wiosenne miesiące w świetlicy 118 obfitowały w ciekawe zajęcia i kreatywne projekty. Podczas lekcji otwartej o mniejszościach narodowych dzieci poznawały kulturę Karaimów i Ormian, a na warsztatach kulinarnych przygotowywały tradycyjne kibiny oraz ormiańskie ciasteczka gata.
        • Wiosna w świetlicy 118
          • Wiosna w świetlicy 118

          • Wiosenne miesiące w świetlicy 118 obfitowały w ciekawe zajęcia i kreatywne projekty. Podczas lekcji otwartej o mniejszościach narodowych dzieci poznawały kulturę Karaimów i Ormian, a na warsztatach kulinarnych przygotowywały tradycyjne kibiny oraz ormiańskie ciasteczka gata.
        • Kreatywne pudełka. Projekt w klasie 5g
          • Kreatywne pudełka. Projekt w klasie 5g

          • Uczniowie klasy 5g na lekcjach języka polskiego w czasie omawiania lektury pt. „Pajączek na rowerze” autorstwa Ewy Nowak przygotowali wyjątkowe pudełka po zapałkach, które zamieniły się w małe portrety literackie.